Contact us here
Teknoloji ve trendler

Verimlilik, Ergonomi, Güvenlik

Verimlilik, personelin zaman baskısı altında çalışmasını gerektiren ortamlarda büyük önem taşır. Ergonomi, hasta bakıcılarını ağır ve gereksiz hareketler yapmalarına gerek bırakmadan olası sırt ve bel incinmelerinden korur ve aynı zamanda hastalara da daha iyi bir deneyim sağlar.

LINAK çözümlerinin insanların hayatlarını nasıl geliştirebileceğini gösteren görseller.

Güvenlik, hem fiziksel yaralanma hem de enfeksiyon riskine karşı çok büyük öneme sahiptir. Ergonomiyi geliştirerek ve çapraz kontaminasyon riskini azaltarak sağlık personelini ve hastaları yaralanmalardan ve enfeksiyonlardan uzak tutmayı amaçlıyoruz.

LINAK®’ın yaşam kalitesini her temas noktasında nasıl geliştirdiğini aşağıda görebilirsiniz.

 

Soft start/stop

Durdurma ve başlatma sırasında ani hareketleri azaltır ve bu sayede hastalara daha yumuşak ve konforlu bir kaldırma ve indirme deneyimi sunar.

 
 

Turbo özelliği

Yüksüz bir kaldırma hareketini, turbo özelliği ile %30 oranında daha hızlı yapabilirsiniz. Güvenlikten ödün vermeden iş akışlarını hızlandırabilir ve sistemi park ederken veya kaldırma konumuna getirirken zamandan tasarruf edebilirsiniz. Turbo özelliğinin kullanılması, zaman kazandırarak hasta bakımı ile daha fazla ilgilenebilmenizi sağlar.

Kaldırma sistemlerine yönelik turbo çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 
 

Kablosuz bağlantı

Kablosuz el kumandası sayesinde kablo derdine son verebilirsiniz. Her türlü hasta yatağı ve çeşitli tedavi koltukları için tasarlanmış olan kablosuz el kumandası, kablolara takılma riskini en aza indirerek hasta bakım personele daha geniş ve güvenli bir çalışma alanı sağlar. Kablosuz el kumandalarıyla kablo kırılmalarına son verebilirsiniz ve temizlik işlerini kolaylaştırarak daha fazla hijyen sağlayabilirsiniz.

Yatak ve kaldırma sistemlerine yönelik kablosuz çözümler hakkında daha fazla bilgi edinin.

 
 

OneConnect™

Uzaktan servis: OneConnect Uygulaması ile anında yardım alın ve küçük sorunları hızlı bir şekilde çözün. Düşük batarya seviyesi gibi gerçek zamanlı bilgileri sunan uygulama sayesinde cihazlarınızın sorun giderme işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir ve ekipmanınız çok kısa sürede bir şekilde tekrar çalışmaya başlayabilir. Teknisyenler, uygulamadaki sorunun teşhisini uzaktan yapabilir, tesise ziyaretlerinde doğru yedek parçaları yanlarında bulundurabilirler. Bu sayede zamandan, iş gücünden ve maliyetten tasarruf sağlanmış olur.

Yatak ve kaldırma sistemlerine yönelik OneConnect çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 
 

IPX6 Washable DURA™

Hijyenin sağlanması, enfeksiyon riskinin azaltılması açısından çok önemlidir. Daha ağır yıkama koşullarına dayanabilecek hasta yataklarının verimsiz ve zaman alıcı manuel temizliğine son verin. IPX6 Washable DURA™ standardına sahip LINAK sisteminiz yıkama tünellerinde yıkanmaya hazırdır.

LINAK’ın yatak ve kaldırma sistemlerine yönelik hijyen çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 
 

Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now