HD80

Güvenlik elinizin altında

 
 
Sağlık ekipmanları için geliştirilen LINAK el kumandaları; düzgün çalışma, anlaşılır arayüzler ve ergonomik tasarımı sağlamak için araştırma ve kullanılabilirlik çalışmaları temel alınarak tasarlanmıştır. Tüm bunlar, el kumandalarının daha güvenli kullanılmasını sağlamaktadır. 

PU kablo

PU kablolar
Elastik PU kablolar, şekillerini koruyabilirler ve geleneksel PVC kablolardan daha dayanıklıdırlar. Bu durum, hem kablonun ömrünü uzatırken hem de uygulama hareket ettirilirmesi esnasında kablonun zarar görmesini önlemektedir. 

 
Kilitleme işlevi
IEC 60601-2-52'ye göre kumanda işlevlerinin kilitlenebilmesi gerekmektedir. El kumandaları ya da hemşire kontrol panelleri, çeşitli işlevlerin kullanımının ya da hareketlerin ayarlanmasına ya da kilitlenmesine olanak sağlamaktadır. Bu güvenlik özelliği, el kumandasının yanlış kullanımı nedeniyle tehlikeli pozisyonların oluşmasını önlemektedir.

El kumandası güvenlik özelliklerine genel bakış
El kumandalarının standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleriyle ilgili bilgilere göz atın.

Güvenlik özellikleri
 

Dosyalar

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.