Ürün deneyim hikâyesi

Desk Control ile markanıza sağlık katın

Ofis masalarını kişisel bilgisayarla bağlayan ufak bir yazılım, kurumsal markanızı sağlıklı bir yaşam tarzıyla ilişkilendirmenize yardımcı olabilir. İspanyol ofis masası üreticisi Forma 5, şirket logosunu kendi LINAK Desk Control yazılımına ekledi ve markalarının farkındalığının arttığını fark etti.

Ofis mobilyaları konusunda vizyoner bir İspanyol üretici olan Forma 5, müşterilerinin sattıkları yüksekliği ayarlanabilir masaları benimsemelerini ve aktif olarak kullanmalarını istedi.

Şirket, yüksekliği ayarlanabilir masalarına LINAK Desk Control’u ekledi ve sağlığı geliştiren ayarlama özelliklerinin genel olarak daha fazla kullanıldığını fark etti. Daha da ilginci Forma 5, 40’ı aşkın ülkedeki müşterileri arasında marka farkındalığının arttığını da fark etti. Bunun arkasındaki neden, sadece gelişmiş bir üründen çok daha fazlasıdır.

Forma 5’in İhracat Müdürü Rubén Fernández, “Masalarımızda Desk Control yazılımının özelleştirilmiş bir sürümünü kullanmayı tercih ettik. Bu sayede çalışanlar her oturarak-ayakta çalışma uyarısı aldıklarında Forma 5’in logosunu görüyor,” dedi.

Markanızı destekleyin
Her masada gün boyunca birçok kez açılan Forma 5 logosu, her gün yüzlerce çalışan tarafından binlerce kez görüntülenmektedir. Bu durum doğal olarak Forma 5 adının masayla ve masanın sağlığa faydalı işlevleriyle ilişkilendirilmesini sağlamaktadır. 

Fernández, “Desk Control’u özelleştirilmiş biçimde sunmak bizim için önemi bir fark yarattı. Sadece bir mobilyadan çok daha fazlasını satmak istiyorduk. Bu durum, ergonomiyi ve sağlıkla ilgili diğer konuları desteklemede daha proaktif bir rol üstlenmemize yardımcı oldu,” diye açıkladı. 

Stratejinin bir parçası olun
Forma 5, 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir şirkettir. Yüzde 50’yi aşkın ihracat oranı ile şirket neredeyse dünyanın her yerinde markasıyla yer almaktadır. Rubén Fernández, özelleştirilmiş LINAK Desk Control yazılımının, İspanyol üreticiye daha fazla marka değeri kazandıracağına inanmaktadır. 

Markamızın, dünyanın birçok yerinde kullanılan masalarımızda olması bizim için harika bir fırsat. Kesinlikle marka farkındalığını artırıyor.
Ancak Forma 5 açısından Desk Control’un kullanılması, sıradan bir pazarlama kampanyasından çok daha fazlasını ifade etmektedir. Fernández’e göre, şirketin genel stratejisinde de önemli bir rol oynamaktadır.

Görsel kalite, estetik, güçlü endüstriyel tasarım ve tabi ki yüksek kaliteli ham maddeler, Forma 5 ürünleri açısından önemli anahtar sözcüklerdir. Bunlara, yenilikçi teknoloji, çevre ve ergonomiyi de dahil edebiliriz. Bunlar gerçekten şirketimizin temelini oluşturmaktadır. İşte bu nedenle LINAK Desk Control, stratejimizde önemli bir role sahip,” dedi..

Ergonomi konusunda sorumluluk alın
Desk Control yazılımı, yüksekliği ayarlanabilir masaların daha fazla kullanılmasını sağlayacak bir hatırlatıcı olarak görev yapmaktadır. Normal çalışma günü boyunca, duruşun değiştirilmesinin sağlık açısından yararlarını gösteren araştırmaları temel almaktadır. Duruşun değiştirilmesi hem dolaşım sistemine yardımcı olmakta hem de sırt ağrılarını ve daha ciddi omurga rahatsızlıklarını önlemektedir. 

Rubén Fernández, “Ergonomiyi çok ciddiye alıyoruz. Desk Control yazılımlı masamızın, müşterilerimiz için yüksek maliyet yaratabilecek, hastalığa bağlı işe devamsızlıkların azaltılmasına yardımcı olacağını düşünüyoruz,” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “İşe yaradığını biliyorum! Normal masada, Desk Control yazılımı olmayan yüksekliği ayarlanabilir masada ve son olarak Desk Control yazılımlı bir masada çalışmayı denedim. İlk iki türdeki masaya asla geri dönmeyeceğimden eminim.
LINAK Desk Control – Ayağa kalkmanız gerektiğini hatırlatır! play-icon

LINAK Desk Control – Ayağa kalkmanız gerektiğini hatırlatır

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri play-icon

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

Dosyalar

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Hareketlilik broşürü

Yüksekliği ayarlanabilir masaların neden ve nasıl kullanılması gerektiğini açıklayan bir kitapçık.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.