Contact us here
LINAK’ta Yenilikçilik hakkında

Yenilikçilik


Yenilikçilik değerinin simgesi

Yenilik bizim DNA'mızda var. Liderlik ediyoruz ve bunu gerçekleştirme cesaretine sahibiz. Fikirleri yarının değerli çözümlerine dönüştürerek hayatınızı iyileştiriyoruz.

 

 

Yenilikçilik, harika fikirleri gerçekleştirmek anlamına gelir
LINAK, yenilikçi bir fikrin oluşmasıyla doğdu: Elektrikli aktüatör. Ardından geçen onlarca yıldır sayısız yenilikçi ürün ve komple sistem bunu takip etti.

Tüm kuruluşumuz, yeni fikirleri inovatif ürünlere dönüştürmeyi amaçlamaktadır. LINAK’ın çalışma kültürü, herkesin yeni fikirlerini sunabilmesine, trendleri takip edebilmesine ve pazardaki ihtiyaçları tespit edebilmesine olanak tanımaktadır. 

Dünyanın dört bir yanındaki deneyimli ve yüksek vasıflı mühendislerimiz, müşterilerimiz için en anlamlı çözümleri ve katma değer sağlayan ürünler geliştirebilmeleri için mümkün olan en iyi temellere ve imkânlara sahiptir.  

Bu sayede dünyanın dört bir yanında müşterilerimizin ve son kullanıcıların hayatlarını gerçek anlamda kolaylaştırabiliyoruz.

Her LINAK çalışanı bunun bilincindedir ve bu sorumluluğu hepimiz paylaşıyoruz. 

 
 
'Sanırım yakında LINAK işe iş birliğimizin 25. yıldönümünü kutlayabileceğiz. Bunun nedeni yüksek kaliteli ürünler sunmaları, yenilikçi düşünebilmeleri ve pazardaki trendleri izlemeleridir.'
Lars Philip Knudsen, CEO, Able Nordic A/S
 
John H. Frost, EVP, LINAK A/S

'Başarılı ürünlere yol açan büyük fikirler, nadiren tek bir kişiden veya departmandan çıkar. Büyük başarılar, çoğu zaman müşterilerimiz için geliştirdiğimiz çözümlerde kullandığımız yeni teknolojilerden veya pazarda keşfedilen yeni ihtiyaçlara cevaben sunulan yenilikçi teknolojilerden kaynaklanır. Gerçek yenilikçilik, herkesin katkı sağladığı grup çalışmalarının ürünüdür.'

John H. Frost, EVP, LINAK A/S
 
Peter Gravesen, Kıdemli Proje Yöneticisi, Ar-Ge, LINAK A/S

'Yeni teknolojileri uygulamaya çalışırken, süreci mümkün olduğunca açık tutmayı tercih ediyoruz. Süreç boyunca sıkça şirketten özel niteliklere sahip kişiler, esas fikre sahip olan kişiyi ve zaman zaman dışarıdan uzmanlar çağırırız. Onların deneyiminden faydalanmak ve önemli detayları gözden kaçırmamak için bu şekilde çalışırız. Bu sayede hepimiz yeni şeyler öğrenebiliyoruz ve müşterilerimiz LINAK’la çalıştıklarında rakiplerinin önünde olduğundan emin olabiliyor.'

Peter Gravesen, Kıdemli Proje Yöneticisi, Ar-Ge, LINAK A/S
 
 
LINAK hakkında: Yenilikçilik DNA’mızın bir parçasıdır

Yenilikçilik DNA’mızın bir parçası
LINAK şirketinin tümü yenilikçilik üzerine inşa edilmiştir. Ar-Ge’den birinci sınıf tedarik zinciri süreçlerine ve lojistiğe kadar, tüm çalışmalarımızı sürekli tekrar gözden geçirip geliştiriyoruz. Hatta çoğu zaman müşterilerimizle beraber. Her çalışanımızı yenilikçi olmaya teşvik ediyoruz.
Devamını okuyun...

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now