Beklenenden fazlasını yapmak, sadece güzel sözler söylemekten fazlasıdır

LINAK hakkında: Beklenenden fazlası

LINAK’ta şöyle biz sözümüz var: “Biz Hayatınızı Kolaylaştırırız”. Ancak bizce bu söz, aktüatör sistemleri geliştirmekten veya müşterilerimize çözüm üretmekten çok daha fazlasını gerektirir.

Başarımız tamamen müşterilerimize bağlıdır ve bu nedenle her zaman beklenenden fazlasını yapıyoruz. Hem müşterilerimiz, hem müşterilerimizin müşterileri, hem de birbirimiz için. Bu yaklaşım, LINAK kültürünün bir parçasıdır ve kendini yaptığımız bütün işlerde gösterir. Hem projeniz için çözüm geliştirmenize destek olurken, hem uygulamalı sunumlar yaparken, hem çözümünüzü daha da geliştirip özelleştirirken, hem ürün teslimatında, hem gerekli sertifikaları almanızda destek olurken ve dahasında.

Bizi aradığınız zaman telefonu açarız ve bize ihtiyacınız olduğunda buradayız.

LINAK ile daha fazlasını bekleyebilirsiniz!

 
 
“Onlarla sıkça iletişime geçeriz ve bize hep çok iyi destek oluyorlar. Ürünler hakkında gerçekten çok bilgililer ve özel durumlarda bize yardımcı olmaktan kaçınmıyorlar.”
Stuart Turton, Genel Müdür, Surespan Limited.
 
“LINAK son derece esnek ve bizi dinliyor. Bir sorunla karşılaştığımız zaman, her zaman bize bir çözüm sunmaya hazırlar.”
Nicolai Tange Jørgensen, Genel Müdür, Smartlift.
 
 
Patrick Ramsden

“LINAK, hem müşterilerine, hem çalışanlarına, hem de içinde faaliyet gösterdiği topluma çok duyarlı bir şirket. LINAK kültürü sayesinde, müşteriye daima ideal çözümü sunabilmek için her zaman gerekli zamanı ve enerjiyi ayırıyoruz. Müşteriler çözümümüzü satın almayı taahhüt etmeseler bile. Bizimle gerçek bir çözüm ortaklığı söz konusudur ve burada bu önemli bir fark yaratıyor. Avustralya ve Yeni Zelanda’daki birçok şirket, insan ilişkilerini çok önemseyen kuruluşlarla çalışmak ister. Müşterilerinizin bazıları, Melbourne’da 25 yıl önce faaliyete geçtiğimiz günden beri bizimle beraberler.”
– Patrick Ramsden, Genel Müdür, LINAK Avustralya

 

Sorumluluk

Yaptığımız her şey için sorumluyuz. Güven inşa etmek ve özen göstermek DNA’mızın bir parçasıdır.

Daha fazla bilgi için

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.