Contact us here
LINAK’ta sorumluluk hakkında

Sorumluluk


Müşterilere, çalışanlara ve çevreye karşı sorumluluk sahibiyiz. Güven sunmak, kim olduğumuzun doğal bir parçasıdır. Söylediğimizi yaparak, hayatınızı iyileştiriyoruz.

Sorumluluk değerinin simgesi
 

 

Sorumluluk sahibi olmak güven oluşturur
Sorumluluk sahibi olmak, çalışma şeklimizin temel yapı taşını teşkil etmektedir. Müşterilerimizin bize gösterdiği güven bizim için paha biçilmezdir ve dünya çapında güvenilir bir çözüm ortağı olarak bilinmekten onur duyuyoruz. Yaptığımız işin arkasındayız!

Ürünlerimizi nasıl geliştirdiğimiz, ürettiğimiz, sattığımız ve dağıttığımız bizim için önemlidir. Hizmetlerimizi, bilgimizi ve satış sonrası desteğimizi nasıl sunduğumuz da bizim için eşit derecede önem taşır.

İki yılda bir düzenlediğimiz bir anket ile tüm çalışanlarımızdan şirketimiz ve çalışmalarımız hakkındaki görüşlerini alıyoruz. Anketteki tüm yanıtları anonim olarak topluyoruz. Çalışanlarımızdan aldığımız geri bildirimleri, çalışmalarımızı sürekli geliştirmek ve hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız ile inşa ettiğimiz iyi ilişkilerimizi korumak için kullanıyoruz.

Doğru yaklaşım, çevreye, doğaya ve insanların çalıştığı ve yaşadığı yerlere özen gösterilmesini gerektirir. Daha fazla bilgi için KSS bölümümüzü ziyaret edin.

 
LINAK A/S

Sürdürülebilir bir geleceğe doğru
Sürdürülebilir bir kuruluş olabilmek, ne şekilde çalıştığımızın sürekli gözden geçirilmesini gerektirir. Bölgesel çevre ve küresel iklim üzerindeki etkimizi en aza indirmenin yollarını bulmak, CO2 emisyonlarını ve genel atık miktarlarımızı azaltmak ve geri dönüştürülebilirliği artırmak, kritik önem taşıyan hedeflerimizdir.
Devamını okuyun...

 
LINAK hakkında: Beklenenden fazlası

Beklenenden fazlasını yaparak başkalarına yardım etmek
Dünyanın dört bir yanındaki her LINAK çalışanı, başarımızın tamamen müşterilerimizin başarısına bağlı olduğu gerçeğinin bilincindedir. Bunu hissedebilmeniz için bizimle herhangi bir şekilde görüşmeniz bile yeterlidir.
Devamını okuyun...

 
LINAK aile şirketi hakkında

LINAK, 1907’den beri bir aile şirketi
Christian Jensen tarafından 100 yıldan daha uzun bir süre önce kurulan bir atölyeden yola çıkan LINAK, bugüne dek bir aile şirketi olmayı sürdürmüştür. Küçük bir atölyeden uluslararası bir kuruluşa dönüşen şirket, günümüzde güçlü bir değerler zinciri temelinde işletilmektedir.
Devamını okuyun...

 

Biz hayatınızı kolaylaştırırız

Çözümlerimiz insanlara, işlerine ve hayatlarına hareket kazandırır. “Biz Hayatınızı Kolaylaştırırız” ilkesinin anlamını keşfedin.

Daha fazla bilgi için

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.