Contact us here

Misyon ve Vizyon

LINAK’ın amacı & misyonunun, vizyonu & değerlerinin tanımı.

Amacımız ve misyonumuz
İnsanların yaşam kalitesini ve çalışma ortamlarını geliştiren yenilikçi aktüatör çözümleri sağlıyoruz.

Vizyonumuz 
Temel segmentlerimizde yenilikçi elektrikli aktüatör sistemleri üzerine dünya lideri olmak.

Değerlerimiz
LINAK’ın yıllar içerisinde eriştiği noktaya, temsil ettiğimiz değerler vasıtasıyla ulaşılmıştır. Büyük önem verdiğimiz bu değerleri ne kadar uyguladığımızı, her yıl kapsamlı olarak değerlendiriyoruz.

 • Müşteri odaklılık
  Müşterilerimizi dinlememiz ve ihtiyaçlarını anlamamız, gerçek anlamda inovatif çözümler geliştirebilmemizi sağlamaktadır. LINAK olarak, müşterilerimiz ile aynı yerde olmayı hedefliyoruz. Temsilciliklerimiz, bulundukları bölgenin kültürünü anlar, dilini konuşur ve müşterilerimize mümkün olan en iyi şekilde hizmet verebilmek için onların yakınında bulunur.
 • Yaratıcılık
  LINAK’ın kuruluşunun ardında yaratıcı bir düşünce yatmaktadır. Birbiriyle ilişkili olan yaratıcılık ve inovasyon, hem yeni çözümler geliştirirken hem de mevcut ürünler için yeni kullanım alanları ve uygulamalar bulmaya çalışırken gerekli olan niteliklerdir. Yaratıcı fikirlerimiz müşterilerimize katma değer sağladığı sürece, LINAK bu yolda ilerlemeyi devamlı sürdürecektir.
 • Değişme açık olmak
  Hızlı şekilde değişen bir dünyada yaşıyoruz. LINAK, pazar lideri konumunu sürdürmeyi kendine amaç edinmiştir. Sürekli gelişebilmemiz ve yenilikçi çözümler üretebilmemiz için, esnekliğimizi korur ve yeni projelere ve fırsatlara kapılarımızı açık tutarız.
 • Sadakat, açıklık ve dürüstlük
  Değerlerimize sadık kaldığımız gibi, müşterilerimize de sadık kalırız. Gizli kalması gereken bilgiler, LINAK’ta güvendedir. Hem birbirimize hem de müşterilerimize karşı her zaman açık, net ve dürüst davranırız. LINAK olarak, işimizi ilgilendiren tüm konuları her zaman açık ve dürüst bir şekilde ele alırız. Karşılaştığımız durum ve zorlukları, en iyi çözümleri hep birlikte bulabilmek amacıyla kendi aramızda tartışıp değerlendiririz.
 • İsteklilik ve bireysel verimlilik
  Müşterilerimiz, şirketimiz ve kendileri için fark yaratacak çözümler geliştirmeye odaklı çalışanlarımız, şirketimizin temel taşını oluşturur. Bu bağlamda, günlük çalışmalarımızda verimliliğimizi sürdürebilmek amacıyla LEAN prensiplerinden mümkün olduğunca faydalanırız.
 • İş tatmini ve yardımseverlik
  LINAK, tüm çalışanlarımızın memnun hissetmesini ve aldığımız sonuçlardan gurur duymasını sağlamayı amaçlar. Çalışanlar, günlük işlerinde kendilerini etkileyecek faktörler görmek ister. LINAK’ta çalışan herkesin iyi hissetmesi, bizim için büyük önem taşır. Bu nedenle birbirimize daima yardım, destek ve motivasyon sağlarız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now