Contact us here
LINAK kalitesi hakkında

Kalite


Kalite değerinin simgesi

Pazar lideri uzmanlar tarafından, en son teknolojiler ve mükemmelleştirilmiş üretim yöntemleri kullanılarak geliştirilmiştir ve aynı kaliteyi dünya çapında bekleyebilirsiniz. Markanızı destekleyen kaliteli çözümler sunarak hayatınızı iyileştiriyoruz.

 

 

Kalite, birinci sınıf ürün sunmaktan fazlasıdır
LINAK için “kalite”, müşteri odaklı çalışmamız ile yakından ilişkilidir. Müşterinin bizimle temas ettiği her noktada, kalitede mükemmellik sunmak zorundayız.

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve yeni çalışanlarımız ile tanışma şeklimizden ürünlerimizi yenileme, geliştirme ve üretme şeklimize kadar, kalite her zaman birinci önceliğimizdir.

Bunun için her zaman en iyi teknolojilere yatırım yapıyor, bünyenize en iyi uzmanları katıyor ve çalışanlarımızı size en iyi deneyimi verebilmeleri yönünde eğitiyoruz. Ürünlerimizi taviz vermeden en ince ayrıntısına kadar her açıdan test ediyoruz ve süreçlerimizi her zaman sektörün en yüksek standartlarında uyguluyoruz. 

 
 
'Müşterilerimiz ürünlerimizde LINAK çözümlerini kullandığımızı öğrendiklerinde, onlara kaliteli bir ürün sunduğumuzdan emin oluyorlar.'
Roy Inge Haugstad, Ar-Ge Müdürü, TKS AS / TKS Agri.
 
'Ürünü geliştiren kişilerin kaliteye öncelik verdiklerini bildiğiniz takdirde ürünün kendisine de güveniniz oluyor.'
Dene Bennet, Elektrik Mühendisi, Econ Engineering Limited.
 
 
LINAK’ta 7/24 test programı hakkında

7-24 test programı
Biz, hiçbir şeyi şansa veya tesadüfe bırakmayız. Test programlarımızı hem müşterilerimizin hem de kendi deneyimlerimizden yola çıkarak geliştiriyor ve sektördeki en kapsamlı test merkezini kullanıyoruz. Amacımız, ürünlerimizin çeşitli ortamlarda gerekli performansı kusursuz sunacağından ve ürünün ömrü boyunca beklentileri karşılayacağından her zaman emin olmaktır.
Devamını okuyun...

 
LINAK hakkında: İlk aktüatör

Bir LINAK® aktüatörün kalıcı bir ilişkiye dönüşmesi
Bent Jensen ilk aktüatörü 1970’li yıllarda, yani 40 yılı aşkın bir süre önce geliştirmişti. İlk patentli aktüatör çözümlerinin Danimarka’daki fabrikadan çıkışı, 80’li yılların başlarında gerçekleşmişti. İlk üretilen aktüatörlerden bazıları bugün hâlen kullanılmaktadır.
Devamını okuyun...

 
Otomatik üretim hücresinde robot teknolojisi

Dijitalleşme, ürün ve yaşam kalitesini artırıyor
Otomasyonun önemi, LINAK’ın üretim tesislerinde giderek artmaktadır. Akıllı fabrikalarımızı şekillendiren dijital araçlar ve otomatik süreçler, üretimde kalitemizi ve verimliliğimizi en üst düzeye taşıyabilmemizi sağlamaktadır.
Devamını okuyun...

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now