Contact us here
Bölgesel ve Uluslararası Hizmet

Bölgesel ve Uluslararası Hizmet


Bölgesel ve Uluslararası Hizmet değerinin simgesi

Global mevcudiyetten, yerel anlayışa. Dünya çapında, müşterilerimize sunduğumuz desteğe ve müşterilerimize yakın olmaya inanıyoruz. Size yakın olup pazarınızı, kültürünüzü ve dilinizi anlayarak hayatınızı iyileştiriyoruz.

 

 

Size her adımda yerel destek sunuyoruz
Amacımız, müşterilerimize yakın olabilmektir. Şirketimiz, dünyanın dört bir yanında 30’dan fazla satış ofisi ile destek sunuyor. “Yakın”, bizim için ülkenizde fiziksel bir ofis veya bir adresten çok daha fazlası anlamına geliyor.

Müşteri ilişkilerinin kişisel ve profesyonel bir yaklaşım ile güçlü tutulması gerektiğine inanıyoruz.. Gerçekten uluslararası bir şirket olabilmemiz için kültürünüzü anlamamız ve dilinizi konuşabilmemiz gerekir. Bulunduğumuz yer ve oranın pazarı hakkında bilgisahibi olarak,  hizmet verdiğimiz her pazarı derinlemesine anlamak hedefimizdir. 

Bunu başarabilmek için insanlara ihtiyacımız var. İyi insanlara! Dünyanın dört bir yanında uygulamanız için en iyi çözümü bulmanızda size destek olmaya ve rehberlik etmeye hazır kilit müşteri yöneticileri, teknik destek ve özel hizmet uzmanları. Ekibimiz, ürünleriniz piyasaya çıktıktan sonra da size ve müşterilerinize destek sağlamaya ve başarılı olabilmeniz için en iyi koşulları sunmaya devam eder.

Ürünlerimizi zaten harika buluyor olabilirsiniz; fakat biz, “çalışanlarımız daha iyi” demekten çekinmiyoruz.

 
 
 
Danimarka Koleksiyonu

Güçlü değerler üzerine kurulu
LINAK; bireye, tanıştığımız kültürlere ve çalıştığımız kişilere gösterdiğimiz saygının güven ve dürüstlük ile el ele gittiği güçlü değerler üzerine kurulmuştur.
Devamını okuyun...

 
Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now