Contact us here
Bent Jensen, CEO ve Şirket Sahibi, LINAK A/S

Biz Hayatınızı Kolaylaştırırız

Lineer hareket, belki de dünyadaki en basit hareket şeklidir. Ama en büyük zorluklardan biri, basit olan şeyi mükemmelleştirmektir.

LINAK®’ın kurucusu Bent Jensen’in aklına ilk elektrikli aktüatör fikri, tekerlekli sandalyesi olan bir arkadaşına yardım etmeye çalışırken gelmişti. O günden beri, LINAK’ta çalışan her mühendis ve her uzman, insanların günlük hayatlarındaki zorlukları çözmeyi hedeflemiştir.

“Biz Hayatınızı Kolaylaştırırız” sloganımız, günümüzde dek yaptığımız tüm işlere yansımaktadır. Ürün geliştirme, operasyon ve teknoloji uygulama  çalışmalarında müşterilerimizin bizimle daha kolay çalışabilmelerini sağlamanın yolları devamlı arıyoruz  ve nihayetinde son kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor ve çalışma koşullarını iyileştiriyoruz.

Çözümlerimiz insanlara, işlerine ve hayatlarına hareket kazandırır. Biz Hayatınızı Kolaylaştırırız!

 

 

LINAK dünyasına adım atın

LINAK, güçlü ticari taahhütler üzerine kurulmuş bir firmadır. Bunları yalnızca dünyanın her yerindeki müşterilerimize verdiğimiz taahütler olarak değil, aynı zamanda birbirimize her gün verdiğimiz söz olarak görüyoruz. Çözümlerimizin, hayatları hareketle nasıl kolaylaştırdığını öğrenin.

Broşurü online olarak okumak için tıklayın 

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now