Kullanım şartları

Aşağıdaki kurallar ve koşullar, LINAK A/S’nin ("LINAK") www.linak.com   adresindeki web sitesini kullanılmasında uygulanır. Lütfen kuralları ve koşulları dikkatlice okuyun ve kabul etmiyorsanız bu web sitesinden çıkın.

Siteyle ilgili haklar
Bu web sitesinin, metin, fotoğraf, çizim, ses ya da video dosyaları, sunumlar, şemalar, yazılım, ticari markalar ve ticari isimler gibi içerikleri ilgili fikri mülkiyet ve diğer hakları, LINAK ya da içerik sağlayıcılarına aittir.

Bu web sitesinin içeriklerinin ya da bir kısmının taranması, indirilmesi ya da başka bir şekilde dijital olarak kopyalanmasına sadece kendi işinizde ve kendi kişisel amaçlarınızda kullanılmak üzere izin verilmektedir.

Bu web sitesinin içeriklerinin ya da bir kısmının, kopyalamak ya da genel kullanıma açmak gibi izinsiz kullanılması Danimarka Telif Hakkı yasasının ve diğer yasaları ihlal edilmesine neden olacaktır. İzinsiz kullanım yasal işlemlerle sonuçlanabilir.

Sorumluluk reddi
Bu web sitesindeki bilgiler yalnızca genel olarak bilgilendirme amaçlıdır ve belirli bir birey ya da kurumun kendine özgü şartlarını karşılamak amaçlı değildir.

LINAK ürünlerinin belirli bir uygulamaya uygunluğunu belirlemek sizin sorumluluğunuzdadır.

LINAK, gösterilen ürünler dahil olmak üzere bu web sitesinin içeriklerini önceden haber vermeden değiştirme ya da kaldırma hakkını saklı tutmaktadır.

Bu web sitesi, LINAK’ın kontrolünde olmayan ve hiçbir sorumluluk kabul etmediği web sitelerine harici bağlantılar veriyor olabilir.

LINAK bu web sitesinin içeriğinin doğruluğu, tamlığı ya da anlaşılırlığı ile ilgili hiçbir açık ya da ima edilen garanti vermemekte ya da beyanda bulunmamaktadır.

LINAK, bu web sitesinin kullanımı ya da çalışmasının, kesintisiz ya da hatasız olacağını garanti etmemektedir. LINAK, bu web sitesinin kullanımı ya da harici web sitelerine giden bağlantıların tıklanması sonucunda ortaya çıkabilecek sorunlar için hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

LINAK, hiçbir durumda ihmal ya da başka bir nedenden dolayı gelir ya da veri kaybı, dolaylı, doğrudan, tesadüfi ya da sonuçta meydana gelen hasarlardan, ya da diğer hasarlar, iddialar ya da kayıplardan sorumlu olmayacaktır.

Bu sorumluluk reddi, yürürlükteki ulusal yasalarda belirtilen zorunlu gereksinimlerin aksine LINAK'ın yükümlülüğünü sınırlandırmak ya da bu yasalara göre hariç tutulmayacak konulardaki yükümlülüklerini ortadan kaldırmak amacını taşımamaktadır.

Tüm satışlar LINAK’ın Standart Satış ve Teslimat Koşullarına tabidir. Standart Satış ve Teslimat Kurallarının bir kopyası için lütfen LINAK iletişime geçin

(Son güncelleme Ocak 2009)