Contact us here

LINAK = harika bir iş yeri + profesyonel bir çalışma ortamı²

İnsanların hayatlarını iyileştirmek için hareketli çözümler tasarlayan kibar, kararlı, yetenekli ve yetkin çalışanlarla dolu bir uluslararası teknoloji şirketine katılın.

LINAK = harika bir iş yeri + profesyonel bir çalışma ortamı²

LINAK – tüm dünyada insanların hayatlarını iyileştiriyor

Diğer insanların hayatlarını gerçekten değiştirmenizi sağlayacak bir işte mi çalışmayı hayal ediyorsunuz? LINAK’ta çalışarak bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerimiz, kullanıcılarımız ve iş arkadaşlarımız için olumlu bir fark yaratmak için becerilerimizi, bilgilerimizi, ürünlerimizi ve süreçlerimizi geliştirmek için çalışırız.

LINAK, gerçek başarı, sürekli büyüme, ürünleri, süreçleri ve teknolojisinde yüksek kalite ile tanımlanabilir. Şirketimizin ödüllendirici ve etkileyici bir çalışma yeri olarak kalmasını sağlamak için de çok çalışıyoruz.

“We Improve Your Life”, sadece etkileyici bir slogan değildir. Aslında dünyaya verdiğimiz bir sözdür!

'Çalışmak için Harika Bir Yer’ Haline Getirin

Yıllar boyunca elde ettiğimiz başarılardan ve sonuçlardan gurur duymaktayız. LINAK olarak bu başarının, dünyanın çeşitli yerlerinde ekipler halinde çalışan 2200’ü aşkın işine bağlı çalışanımızın çabaları sayesinde olduğunu kabul etmekteyiz. Aslında, en değerli varlığımız olan işgücümüzü geliştirmek için çalışırız! 

Samimi liderlik, eyleme odaklı tutum ve çalışanlara ilham verici bir iş hayatı sağlamaya odaklanmak, açık fikirlilik, olumlu tutum ve yeni fikirlerin denenmesi için geniş alanlara paralel olarak devam etmektedir. LINAK’ta bir aile için çalışmazsınız - aslında ailenin bir parçası olursunuz. 

Kendi Profesyonel Çalışma Ortamınızı² belirleyin

İster elektronik sistemlerin dünyanın en heyecan verici alanı olduğunu düşünün, ister iş süreçlerini geliştirmek için DMAIC yöntemi ya da karmaşık CNC makinelerinin kullanımı konusunda uzman olun, isterse mekanik, elektronik, yazılım ya da üretim mühendisliğinin diğer alanlarında çalışın, kariyerinizde her zaman ilerleyebilirsiniz. Uzmanlık ve daha iyiyi yapmak konusundaki hevesli olmak, kariyerde ilerlemenin ana unsurlarıdır. LINAK, yalnızca tüm çalışanların mevcut durumu iyileştirmek için çalışmasıyla gelişebilir. 

Ancak LINAK için çalışmak, dünya standartlarında ürünler üretmekten çok daha fazlasıdır. Ekibimizin bir üyesi olarak müşteri gereksinimlerini anlamanız, iş arkadaşlarınızla yakın biçimde çalışmaya hazırlıklı, yaratıcı ve kolay kullanımlı yüksek teknoloji ürünleri üretmeye hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Bunlar bizim profesyonel çalışma ortamımızdır².

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now