Contact us here
Haberler 23 Eylül 2022

Yeni LINAK Ürün Seçici: Doğru aktüatöre giden kısayolunuz

LINAK® Ürün Seçicinin piyasaya sürülmesiyle, projeniz için doğru aktüatörü bulmanızı kolaylaştırdık. Artık sadece birkaç tıklamayla herhangi bir endüstriyel uygulama için en uygun seçenekleri keşfedebilirsiniz.

LINAK® Product Selector. Blueprint with images of electric actuators.

Bir projenin geliştirme aşamasında, doğru bileşenleri bulmak zaman alabilir. Bu yeni dijital araç, seçeneklerinizi çevrimiçi olarak bulmayı ve araştırmayı kolaylaştırır ve ürün seçim sürecinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak ve nitelikli seçimler yapmanıza yardımcı olacaktır.

Anında dinamik sonuçlarla ilgili arama işlevleri
Bu günlerde, belirli bir proje için en uygun aktüatörü bulmak için çeşitli çözümlerin artılarını ve eksilerini tartmak ve teknik özellikleri kontrol etmek için çevrimiçi olarak değerli saatler harcamak oldukça normaldir. Bu süreci basitleştirmek için seçim sürecinizi hızlandıran kullanımı kolay bir araç oluşturduk. Uygulamanızın gerektirdiği yük, hız ve strok bazında arama kriterleri sunmanın yanı sıra gerekli IP derecesini, voltajı ve arayüzü de belirtmek mümkündür. Seçici dinamiktir, yani parametreleri ayarladığınızda arama sonuçları anında güncellenir. Buradan, sonuçların derinliklerine inebilir, veri sayfalarını ve kılavuzları inceleyebilir ve hatta özelleştirilmiş aktüatörünüzün 3D görüntülerini oluşturabilirsiniz. Ürün Seçici öncelikli olarak bir dizi endüstriyel aktüatörü içerecek ve bu dijital araç yakında diğer ürünleri ve segmentleri  de kapsayacak şekilde sunulacaktır. 

Ürün Seçici'yi deneyin veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa yerel LINAK ofisinizle iletişime geçin.

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now