Contact us here
Haberler 24 Mart 2021

LINAK Tayland’da yeni bir fabrika açtı

Yüksek kalite ve aktüatör çözümlerine giderek artan talebi karşılayabilmek ve uluslararası erişilebilirliğimizi geliştirmek amacıyla, Tayland’da 12.000 metrekarelik alana kurulan yeni fabrikamız ve dağıtım merkezimiz açıldı.

LINAK APAC. 12.000 metrekarelik binada üretim, lojistik ve yönetim fonksiyonları faaliyet göstermektedir.

Tesisin öncelikli amacı, APAC ve ABD bölgelerindeki DESKLINE faaliyetlerini desteklemek olacaktır. Talep arttıkça ve yeni ürünler geliştirildikçe, LINAK, Tayland’da üretilen ürünleri Asya genelinde daha erişilebilir kılmayı planlamaktadır. Müşterilere ulaştırılacak ilk aktüatörler, 2021 yılının ilk çeyreğinde tesisten çıkacak.

Bangkok’un 100 kilometre güneydoğusunda bulunan Chonburi eyaletindeki tesis, önemli bir yük limanına ve Bangkok uluslararası havalimanına yakın olduğundan dolayı ideal bir konuma sahiptir. Bu bölgenin öne çıkan bir diğer özelliği, teknik konularda uzman iş gücüne sahip olduğu için  otomotiv ve çeşitli yüksek teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren birçok tedarikçiye ev sahipliği etmesidir.

Kurt Lorenzen, LINAK APAC Pazarlama Direktörü

“LINAK APAC fabrikası, Asya pazarına yapılmış önemli bir yatırımdır.  Müşterilerimize yakın olma ilkesinin önemine inancım tam. Müşterilerimize rekabetçi ürünlerimizi kısa süreler içerisinde sunabilmemiz ise, bu ilkenin önemli bir parçasıdır.”

- Kurt Lorenzen, LINAK APAC Pazarlama Direktörü

 

Tayland’da bulunan yeni tesis, LINAK’ın Danimarka, ABD, Slovakya ve Çin’de bulunan diğer tesisleri ile aynı prensipler temelinde kurulmuştur. Yüksek kaliteli aktüatör sistemlerimizi ve güvenilir servis hizmetlerimizi müşterilerimizin mümkün olduğunca yakınında sunabilmek amacıyla, en yeni üretim teknolojilerinden ve Yalın Üretim uygulamalarından faydalanıyor ve süreçlerimizi devamlı geliştiriyoruz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now