Contact us here
Haberler 1 Aralık 2020

Hasta kaldırma sistemleri için yılın en heyecan verici yeniliği

LINAK’ın yeni nesil LIFT sistemleri performansı bir üst seviyeye taşımaktadır. İçi ve dışı, sadelik ve kullanım kolaylığı düşünülerek yeniden tasarlandı. İşlevsel bir ürün, hiç bu kadar zarif bir görünüme sahip olmadı. LIFT ürün serisi ile basit, kompakt ve sade görünümlü tasarımlar geliştirebilirsiniz.

LINAK LIFT50™ - Hemşire

Yeni LIFT™ çözümü: Bir sonraki projenizin bir üst seviyeye taşıyın.

Bir sonraki hasta kaldırma sistemi projenizin bir üst seviyeye taşımak için tasarlandı

İyi bir tasarım, yalnızca güzel bir görünümden ibaret değildir. İyi bir tasarım; temizlenmesi, anlaşılması ve kullanılması kolay ürünler geliştirebilmenizi sağlar. İnsana katkısı olmayan tasarım bizim için anlamsızdır. Hasta bakıcıları düşünülerek geliştirilmiş LIFT™ serisine hoş geldiniz.

Basit ve işlevsel

Günlük işlerin daha az fiziksel çaba ve daha az stres ile halledilebilmesi için tasarlandı. Zarif tasarımları ve kullanımı kolay arayüzleri ile öne çıkan LIFT™ serisi, kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırır.

Koruma yoluyla güvenlik

Hijyenin sağlanması, enfeksiyon riskinin azaltılması açısından çok önemlidir. Hastaneler ve hasta bakım tesisleri, günümüzde ve gelecekte kendilerine destek olabilecek çözümler aramaktadır. Bakterilere karşı ortak mücadelemizde müşterilerinize yardımcı olabilmek için, artık son derece ıslak koşullara dayanıklı hasta kaldırma sistemleri geliştirebilirsiniz. LIFT™ serisinin sahip olduğu IPX6 koruma derecesi, her yönden gelen basınçlı suya dayanıklı hasta kaldırma sistemleri tasarlayabilmenizi sağlar.

LINAK LIFT50™
 

Turbo performans

Yoğun çalışan hasta bakıcıları, son derece değerli olan zamanlarını kaldırma sistemlerini ayarlamakla geçirmek yerine hastalarına harcamak ister. Bu nedenle geliştirdiğimiz turbo fonksiyonu, iş akışlarının güvenlikten ödün verilmeden hızlandırılabilmesini sağlar.

Yarının iletişim yöntemlerine bugünden hazır

Bir sonraki uygulamanız için “yerinde programlama” özelliğinden faydalanın. SoftCon2™, LINAK® teknisyenlerinin yazılımınızı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak uzaktan ayarlayabilmesine ve sonuçları kendi fabrikanızda veya laboratuvarınızda görüp test edebilmenize olanak tanır. Kablosuz kumanda ve ileride sunulacak veri alışverişi ve bakım gibi fonksiyonlar için Bluetooth® ile donatılmış olması, dijital yolculuğunuzda bir sonraki adımı atmaya hazır olmanız anlamına gelir.

Bir adım önde olun

Hızla değişen dünyamızda bir adım önde olabilmek için kendinizi devamlı geliştirmelisiniz. Aktüatör sistemlerinin ilk ve en büyük sağlayıcısı olan LINAK, ürünlerinize hareket kazandıran çözümler geliştirme konusunda onlarca yıla dayanan deneyime ve uzmanlığa sahiptir. Esnek ve yenilikçi çözümler ile katma değer sağlayan sistemlerimiz, müşterilerimizin verimlilik, güvenilirlik ve son kullanıcı deneyimi konularında bir adım önde ve yarının koşullarına hazırlıklı olabilmelerini sağlamaktadır. LINAK ile hareket etmeye devam edin

LINAK LIFT50™ - Hemşire

LINAK.com/LIFT

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now