Haberler 23 Haziran 2020

Sağlık uygulamanız için doğru kontrol kutusunu seçin

İhtiyacınız olan kontrol kutusu CA40, CO61 yoksa CO71 midir? Yeni Kontrol Kutusu Seçicisi, ayarlanabilir sağlık uygulaması geliştiren ve tasarlayan uzmanların bir sonraki sistemleri için doğru kontrol kutusunu bulmalarını kolaylaştırmaktadır.

LINAK® kontrol kutularının çoğu aynı dış tasarıma sahip olsa bile, her biri kendini farklı ve benzer kılan çeşitli özelliklere ve seçeneklere sahiptir. Bazıları OpenBus™ üzerinden iletişim sunar, bazıları dört kanallıdır, bazıları ise kablosuz Bluetooth® teknolojisi veya daha birçok farklı özellik ile donatılmıştır.

Uygulamanız için optimum kontrol kutusunu bulma sürecinizi kolaylaştırmak için, kullanımı olay olan interaktif bir rehber geliştirdik. Bu sayede siz, tasarımcılarınız ve mühendisleriniz kullanmanız gereken ideal kontrol kutusunu birkaç tıklama ile kolayca bulabilirsiniz.

Biz bu hizmete LINAK Kontrol Kutusu Seçicisi adını verdik. Hizmetin adı belki kulağa karmaşık ve zor gelebilir; fakat aslında tam tersi söz konusudur. Bu hizmeti sunmamızdaki amaç, işinizi kolaylaştırmak ve ürün geliştirme sürecinizi hızlandırmaktır.

Eğer Kontrol Kutusu Seçicisi veya genel olarak aktüatör teknolojisi ile ilgili sorularınız varsa lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.     


Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.