Haberler 16 Eylül 2019

Yeni CA63 kontrol kutusu: Hem analog, hem dijital

LINAK; paralel sürüş, çarpışma önleme fonksiyonu ve hafıza konumları gibi ileri özelliklere sahip sağlık uygulamaları üreten OEM’lere yönelik olarak şimdi Bluetooth® özellikli bir kontrol kutusu sunuyor.

LINAK®, çeşitli ayarlanabilir tıbbi ekipmanlar için yepyeni CA63 analog kontrol kutusunu tanıttı. Bu kontrol kutusu, OpenBus™ ile çalışan CO61 modeli ile aynı ebatlara sahiptir. Fakat, CO kontrol kutusu serisinde bulunan diğer modellerden farklı özellikler sunmaktadır.

Uygulama tasarımında daha fazla esneklik
CA63, kendi el ve/veya ayak kumandasını entegre edebileceği bir aktüatör sistemine ihtiyacı olan OEM’ler için ideal bir tercihtir. Kontrol kutusunun analog girişi sayesinde LINAK® el kumandanızdan (veya kendi el kumandanızdan) kolayca faydalanabilirsiniz. Mikroişlemcisi ise, CA63’ü birçok farklı şekilde kullanabilmenizi sağlar. CA63 ile ör. dört kanal ile işleyen basit bir analog sistemi kontrol edebilir, ya da yazılımda birkaç değişiklik yaparak, kullandığınız kumandaya çeşitli gelişmiş özellikler ekleyebilirsiniz. 

Kablosuz Bluetooth® teknolojisi, sayısız yeni imkân
CA63, kablosuz kullanılabilmesi için Bluetooth ile donatılmıştır. LINAK sisteminizi artık kablosuz bir el veya ayak kumandası ile kullanabilirsiniz. Hatta tek sisteme aynı anda bir kablolu ve bir kablosuz el kumandası bile entegre edebilirsiniz.

Bildiğiniz ve beğendiğiniz özelliklerden faydalanın
Yeni analog kontrol kutusu; güç, güvenlik ve yıkanabilirlik gibi özellikler açısından CO serisi kontrol kutularından (ör. CO61 ve CO71) bildiğiniz birçok avantaja sahiptir. CO61 modelinde bulunan 200 W’lık SMPS ile donatılmıştır ve IPX6 Washable DURA™ koruma derecesine sahiptir. CO serisinin diğer modelleri gibi yumuşak ve kusursuz hareket sağlayan bu kontrol kutusu, LINAK’ın kolay montaj ve kurulum standartlarının tümüne sahiptir. CA63’ünüzü kanal çoğaltıcı PJ2 adaptör kutusu ile birlikte kullandığınız takdirde, toplamda altı kanala kadar kullanmanız mümkündür.

Modern tıbbi ekipmanlara yönelik geliştirilmiş olan yeni CA63 analog kontrol kutusu hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bölgenizdeki LINAK® temsilciliği ile iletişime geçin. 

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.