Haberler 6 Mart 2019

Düşük gürültü seviyesi ile eşsiz LC3 kaldırma kolonu

Sessiz. Güvenli. Güçlü. 6.000 N itme ve 4.000 N çekme gücüne sahiptir ve son derece sessizdir.

Ayarlanabilir sağlık ekipmanları ile profesyonel olarak çalışan her uzman, modern ekipmanlardan beklentilerin ne denli fazla ve ayrıntılı olduğunu biliyordur. 

LINAK olarak, ürünlerimizin gürültü seviyelerinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Ürünlerimizin gürültü seviyesi, kullanıcılara en rahat deneyimi sağlayabilmek amacıyla Ar-Ge aşamasında optimize edilir. Sahip olduğu son derece düşük gürültü seviyesi ile kaldırma kolonlarında standardı belirleyen LC3, hem sağlık personeline hem hastalara daha konforlu bir deneyim sunmaktadır. 

Düşük gürültü seviyesinin yaratacağı farkı hayal edin 
Hastaların tedavileri ve ameliyatları son derece sessiz ortamlarda gerçekleşir. Bu tür ortamlarda hareket eden bir masa veya koltuk, hem hasta hem de sağlık personeli tarafından fark edilir. 

LINAK® LC3 kaldırma kolonu, gürültü seviyesi 50 dB’in altında olmasıyla benzersizdir. Hoş bir ses seviyesini kelimeler ile tarif etmek zordur; fakat LC3’ü hareket hâlindeyken dinlerseniz bunun ne anlama geldiğini mutlaka fark edersiniz. 
LC3’ün veya diğer LINAK® aktüatörlerinin ve kaldırma kolonlarının gürültü seviyeleri ile ilgili sorularınızın olması durumunda, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.


LC3

Daha fazla bilgi
LC3, aşağıdaki diğer özellikleri ile de müşterinin beklentilerine cevap vermektedir:

  • Yüksek hız ve çeşitli konumların kaydedilmesini ve hemen ayarlanabilmesini sağlayan bellek seçenekleri
  • Merkezden sapan ağır yükler için yüksek eğilme momenti
  • Gelişmiş ve kolay kablo yönetimi

LC3 hakkında daha fazla bilgi edinin

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.