Contact us here
Haberler 18 Aralık 2018

LINAK® PJ2 Port Junction box, CO-box serisi için iki ekstra çıkış sunmaktadır.

Yeni PJ2 Port Junction box ile LINAK® kontrol kutunuza daha fazla kanal ekleyebilirsiniz.

LINAK PJ2 Port Junction box

Yeni PJ2 Port Junction box ile artık LINAK kontrol kutunuza daha fazla kanal ekleyebilirsiniz 
 
LINAK aktüatör sistemlerinin beyni olan kontrol kutuları, hastane yatakları, ameliyat masaları ya da Röntgen ekipmanları gibi sağlık uygulamalarında en gelişmiş hareket şekillerini sağlamak için özelleştirilmiş yazılımlar içermektedir. PJ2 eklendiğinde, iki tane daha kanal kontrol edilebilmektedir.

CO61 ve CO71 kontrol kutuları, mümkün olan en gelimiş hareket şekilleri sağlayan özelleştirilmiş yazılıma sahiptir. LINAK PJ2 Port Junction box ile 5. ve 6. kanalları eklersiniz. 
 
PJ2, LINAK’ın diğer kontrol kutularında yer alan birçok özelliği sunmaktadır:

  • Birden fazla montaj olanağına sahip çok esnek montaj sistemi
  • Küçük boyut
  • Estetik tasarım

PJ2, her türlü tıbbi uygulamaya kolayca entegre edilebilir. Kolay ve iyi tasarlanmış kablo yönetimi ve daha az kablo sayesinde montajı ve entegrasyonu basittir. Yenilikçi braket çözümü PJ2’nin çerçeveye ya da aktüatörün kendisine takılmasını sağlayarak tasarım özgürlüğü sunmaktadır. 
PJ2 için çerçeve çözümü
PJ2 için çerçeve çözümü

IPX6 Washable DURA­™ koruması ve batarya bağlantı noktasının yanı sıra LINAK OpenBus™ serisinin sunduğu işlevsellik, arayüz ve uyumluluk, PJ2 Port Junction box standart özellikleridir. Bu sayede PJ2, ürünün diğer CO-box serisi ürünlerin tümü gibi hastane yıkama tünelleri ya da yüksek basınçlı yıkama için hazır olmasını sağlayan temizliğe uygun tasarımlı, sürdürülebilir ve dayanıklı bir üründür. 

PJ2 Port Junction box ya da diğer LINAK OpenBus™ çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now