Contact.ContactUsHere
Haberler 30 Kasım 2018

Slovakya’daki dual aktüatör üretiminin perde arkası

Danimarka ve ABD’deki üretim tesislerinde yapılan genişletme çalışmalarından sonra Slovakya’nın Prešov şehrinde açılan LINAK® fabrikası, üretim alanını 3900 m² genişletti. Şimdi TWINDRIVE® TD4 dual aktüatörümüzün üretildiği Slovakya’daki fabrikamızı daha yakından görebilirsiniz.

Slovakya’nın Prešov şehrindeki LINAK fabrikası, 2014 yılındaki açılışından sadece birkaç yıl sonra üretim alanını genişletti. LINAK tesisi, dual aktüatörler konusunda uzmanlaştığından TWINDRIVE® TD4 aktüatörün üretimi için doğal bir üs haline geldi. TD4 dual aktüatör, içten motorlu tasarımı ve birçok özelliği ile konfor yatakları için özel olarak geliştirilmiştir. Aktüatör iki modelde (Standard ve Advanced) sunulmaktadır. Her iki model için de 6000 N’a varan kaldırma kapasitesi sağlayan + (artı) versiyonlar da bulunmaktadır. Yani TD4 dual aktüatör hem latalı hem de bazalı yatakları desteklemektedir.


Prešov fabrikasında TD4 dual aktüatör gibi tüm gelişmiş aktüatör ürünleri, yüksek LINAK standartlarını karşılamaktadır. Otomasyon kapsamı, ürünlerin kalitesinin tutarlı olmasını sağlarken lojistik sistemleri, tedarik zincirinde gerekli olan yüksek miktarda üretimi desteklemektedir. 

Bu çok iyi organize edilmiş LEAN üretimin yanı sıra Slovakya, Danimarka, ABD ya da Çin’de, tüm ürünler fabrikadan çıkmadan önce %100 fonksiyon testine tabi tutulmaktadır!

LINAK’ın üretim süreçleriyle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçebilirsiniz.Bed Control uygulaması
TD4 aktüatörlerin kullanıldığı konfor yatağınızı bir uygulama ile kontrol edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Denemek için LINAK Bed Control Uygulamasını indirin.
Apple MağazasıGoogle Play
 

Kalite önemlidir
Çünkü kalite önemlidir

LINAK’ın dünya standartlarında üretimi, IT, otomasyon ve robotik alanlarında en yeni teknolojilerin üzerine kuruludur. Prešov’daki fabrikada da aynı yüksek ve tutarlı kaliteyi elde etmeyi bekleyebilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.