Contact us here
Haberler 6 Haziran 2018

IC kaldırma kolonlarınız ile ikili masa çözümleri yaratın

İkili masa sistemleri, günümüz ofislerinde giderek daha popüler hâle gelmektedir. Bu nedenle LINAK, bu ürünlerin daha esnek bir şekilde tasarlanıp üretilebilmesini sağlayan yeni çözümler sunmaya devam etmektedir. Yeni LINAK® bağlantı braketi, iki dikdörtgen ve bir kare profilli DL IC kaldırma kolon modelinde standart bir opsiyon olarak sunulmaktadır.

IC kaldırma kolonlarınız ile ikili masa çözümleri yaratın

IC, LINAK® kaldırma kolonlarına entegre edilmiş temel kontrol seçenekleri sağlar ve ekonomik ofis masaları için bakımı, kontrolü ve kurulumu kolay bir çözümdür. Artık standart olarak ikili masa bağlantı braketi monte edilmiş şekilde gelen dikdörtgen profilli DL5IC  ve DL6IC  kaldırma kolonları ve kare profilli DL19IC kaldırma kolonları sipariş edebilirsiniz.

İkili masa tasarımında esneklik sağlayan standart bağlantı braketi
Çeşitli ikili masa çözümlerine kolayca entegre edilebilen standart bağlantı braketi, masaları birbirine bağlayan kendi bağlantı çubuğunuzu kullanabilmenizi sağlar. Sunulan set, montaj delikleri açılmış olarak gelir. Bu sayede kendi ikili masa tasarımınızı esnek bir şekilde geliştirebilir ve LINAK kaldırma kolonlarıyla kolayca kombine edebilirsiniz.

Ekonomik masalar için kolay kurulum
DL IC sistemleri iki kaldırma kolonundan oluşan setlerdir: Bu setlerde entegre kontrolörlü birincil bir kolon (asıl kolon) ve ikincil bir kolon (bağımlı kolon) bulunmaktadır. Tek yapmanız gerekenler, iki kaldırma kolonunu birbirine bağlamak, bir masa paneli seçmek ve bir SMPS (Anahtarlamalı Güç Kaynağı) bağlamaktır. 

LINAK’ın ürün programını keşfedin
Lineer aktüatör teknolojisinde 30 yıldan fazla deneyime sahip olan LINAK, elektrikli oturarak/ayakta çalışmaya uygun olan masalarda standardı belirlemiştir ve ofis mobilyası sektöründe en kapsamlı ürün programına sahiptir.
 
Ofis masalarına yönelik sunduğumuz yüksek kaliteli çözümleri keşfetmek için LINAK® DESKLINE® ürün portföyünü inceleyin. 


IC kaldırma kolonlarınız ile ikili masa çözümleri yaratın
İkili masa sistemleri hakkında
Kısıtlı ofis alanlarının en iyi şekilde kullanılması, şirketlerin her zaman önemle üzerinde durduğu bir konudur. İkili masa sistemleri ile çalışma masalarınıza esneklik kazandırabilir ve müşterinizin ofisini daha rahat düzenlemesini sağlayabilirsiniz. İkili masa sistemleri ve birlikte gelen bağlantı braketleri hakkında daha fazla bilgi için Teknoloji ve Trendler bölümümüzde bulabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now