Haberler 25 Ocak 2018

Elektrik kesintilerinde de konfor yatağınızı ayarlamaya devam edin

Konfor yatağınız için LINAK TD4 dual aktüatör kullandığınızda, son kullanıcılar, elektrik kesintilerinde bile yatağı istedikleri konuma indirebileceklerini bilmenin rahatlığını yaşarlar.

Elektrikli aktüatör sisteminin yer aldığı bir yatağa sahip olmanız, müşterilerinizin, elektrik kesintisi durumunda oturarak uyumak zorunda kalmasını gerektirmez.  En azından, yatakta TD4 dual aktüatör kullanılıyorsa. İster TD4 Standard isterse TD4 Advanced sistemi kullanıyor olun, aktüatörün üzerinde, elektrik kesintisi durumunda kullanıcının sırt ya da bacak desteğini her zaman mekanik olarak indirebilmesini sağlayan bir altıgen anahtar bulunur. 

Aşağıdaki kısa videoyu izleyin ve müşterinizin her zaman TD4 aktüatörlü yatağını indirebileceğini ve rahatça uyuyabileceğini bilerek içinizi ferah tutun.

Kullanımı kolayca anlaşılan basit çözüm
TD4 üzerindeki ok simgeleri, altıgen anahtarın tam olarak nerede kullanılacağını ve hangi yöne döndürüleceğini göstermektedir. İndirme işlemi yumuşak ve kolay biçimde gerçekleştirilebilmektedir.

Hiçbir ekstra bileşene gerek yok
Altıgen anahtar, TD4 Advanced ya da TD4 Standard’ın standart bir parçasıdır. Yani, hem her zaman ürünle bir aradadır hem de kolayca bulunabilir ve kullanıldıktan sonra tekrar yerine takılabilir.

Elektrik kesintilerinde de konfor yatağınızı ayarlamaya devam edin
 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.