Contact us here
Haberler 29 Haziran 2017

Üniversal montaj braketleri ile kolay montaj

LINAK, TD4 TWINDRIVE® dual aktüatörü piyasaya sürerken, dual aktüatörün üniversal biçimde takılmasını sağlayan bir yöntemi benimsedi. Bu yöntem, konfor mobilyalarınıza güvenilir ayarlama olanaklarını uygulamayı kolaylaştırmaktadır.

Üniversal montaj braketleri ile kolay montaj

Üniversal montaj braketleri ile kolay montaj 
TD4 Standard ve TD4 Advanced’i piyasaya sürdüğümüzde, dual aktüatörlerin yatak çerçevesine takılmasını sağlayan bir yöntemi benimsedik. Konfor yatak pazarından tanıdığımız üniversal montaj braketinin kullanılmasına karar verdik. Dolayısıyla yüksek kaliteli ve kapsamlı testlere tabi tutulmuş LINAK dual aktüatör TD4 modellerinden birine geçmeyi çok kolay hale getirdik.
 
TD4’e kolay geçiş
TD4, üniversal montaj braketleri ile mevcut yatak çerçevelerine kolayca takılabilmektedir. Aslında bu modelleri kullanmak için yatak çerçevesinde herhangi bir tasarım değişikliği yapmanız bile gerekli değildir. Hatta TD4’ün aksları arasındaki mesafe de konfor yatak pazarındaki tipik kabul edilebilen değerlere uygundur.

LINAK, üniversal montaj braketlerini, TD4 dual aktüatörler için uygun boyutlarda olacak ve aktüatörlerle mükemmel uyum gösterecek şekilde üretmektedir. Ancak bir üniversal montaj braketinin üretiminin kendi tesisinizde yapılması gerekiyorsa, üretim tesisinizde herhangi bir ayarlama yapmanız gerekmez. Braketin yatak çerçevesine kaynaklanması işlemine aynen devam edebilirsiniz. 
Hepsi birlikte değerlendirildiğinde konforlu yatak tasarımınıza bir TD4 dual aktüatör takmak gerçekten çok kolaydır.

Bir TD4 dual aktüatörün ne kadar kolay takıldığını gösteren videoyu buradan izleyebilirsiniz.

LINAK’ın üniversal montaj braketleri ve TD4 dual aktüatöre kolayca geçiş olanakları hakkında daha fazla bilgi almak için LINAK satış temsilciniz ile görüşün.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now