Haberler 24 Şubat 2017

BA19 batarya sağlık sektöründe geleceğin sorunları için çözümler sağlıyor

Bakım personelinde önemli ölçüde azalma ve Sağlıkla İlgili Enfeksiyonlarda (Healthcare Associated Infections - HCAI) yaşanan sürekli artışın neden olduğu zorlukların yaşandığı günümüzde, zaman ve verimlilik giderek daha önemli hale gelmektedir. İşte bu nedenle sağlık uygulamalarına takılan ürünlerin, bakım personelinin günlük işlerini kolaylaştırırken aynı zamanda yüksek seviyede hijyen sağlaması önemlidir. LINAK’ın yeni kurşun asit bataryası BA19, tüm bu zorlukların üstesinden gelmek için geliştirildi! Hastane enfeksiyonu (HCAI) - zaman ve verimlilik artık çok daha önemli.

Esnek ve zaman kazandıran çözüm
BA19 batarya, LINAK’ın CA30/CA40 ve CO61 kontrol kutuları birlikte kullanılacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir.

Birden fazla montaj olanağına sahip BA19, sağlık uygulamanızdaki aktüatör sistemine mükemmel biçimde uyum sağlayan, yüksek düzeyde esnek ve zaman kazandıran bir çözüm sunmaktadır.

BA19 ile uygulamanın çalışamadığı ve sağlık personeli ve hasta açısından yüksek risk yaratan elektrik kesintilerine karşı etkili bir yedek batarya çözümüne sahip olursunuz. Yedek batarya, aynı zamanda uygulamanın elektrik şebekesi ile bağlantısı kesildiğinde ve uygulama, şebeke elektriğinin olmadığı bir yerde kullanıldığında da önemli bir avantaj sağlar. Bu tür durumlarda batarya, çalışmanın kesintisiz biçimde devam etmesine olanak sağlamaktadır.

Hijyen önemli olduğunda
Minimum girinti ve kenarın bulunduğu tasarımı ve IPX6 IP sınıfı sayesinde BA19, kolay ve hızlı biçimde temizlenebilir. Ayrıca BA19’un akıllı kablo yönetimi sistemi sayesinde sistem kolayca silinebilmekte ve yüksek düzeyde hijyen sağlanabilmektedir.

BA19’un diğer avantajları
BA19, 1,2 Ah kapasitesi ve dahili şarj cihazı ile uygun maliyetli bir bataryadır. Bataryanın şarj durumu, kontrol kutusundan okunabilmektedir.

BA19’un avantajları

Birden çok montaj seçeneği ile yüksek esneklik.

 

Etkili ve kolay temizlenebilir kablo yönetimi.

 

Kolay ve hızlı temizlik sayesinde yüksek seviyede hijyen.


BA19 ya da uygulamanızda bundan nasıl yararlanabileceğiniz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz LINAK ile iletişime geçin

Sağlık sektörüne yönelik kontrol kutusu platformu, LINAK’ın “Care for Tomorrow Today™” (Yarını Bugünden Düşünün) yaklaşımının bir parçasıdır.

Care for Tomorrow Today logosu

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.