Haberler 26 Ocak 2017

DL12XL: LINAK, ekran ve monitör stantları için geliştirdiği ekstra büyük kolonu tanıttı

1700 mm – yeni DL12XL kaldırma kolonunun tam açılmış boyudur. Daha çok büyük monitörler ve ekranlar için üretilen yeni kolon, konferans salonları ya da diğer büyük tesislerde ekran hareketinin kullanımını artırmaktadır.

En geniş ürün yelpazesi daha da genişledi

LINAK, kaldırma kolonları gibi elektrikli lineer aktüatörlerin geliştirilmesinde büyük deneyime sahiptir. Bu ürünler, 30 yıldan bu yana temel uzmanlık alanımız olmaya devam etmektedir. Günümüzde, tüm XL kolonlarıyla birlikte piyasadaki en geniş ürün yelpazesini oluşturmaktadır.

XL serisi, DL12XL’nin piyasaya sürülmesiyle daha da genişledi. Bu kolon, XL ürün serisinin bir parçası olmasına karşın içten motorlu bir kolon olmasıyla serinin diğer ürünlerinden farklıdır. Diğer modellerde yer alan motor yuvasının bulunmaması, tasarımcılara daha fazla özgürlük sağlamaktadır.

Ürün Müdürü Birgitte Holm-Melin, “Her zaman olduğu gibi ürünlerimizi, üreticinin genel tasarımından ödün vermemesini sağlamak için zarif ve göze çarpmayacak şekilde tasarlamaya çalışıyoruz,” dedi.

Standart olarak PIEZOTM teknolojisi

DL12XL, standart olarak PIEZO teknolojisi ile gelmektedir. Bu çarpışma önleme özelliği, ekranın ya da monitörün kaldırılması ya da indirilmesi sırasında herhangi bir engelle karşılaşılması durumunda, çarpışmayı önlemek için sistemi durdurur ve ters yönde harekete başlatır. PIEZO sensörü, tamamen kolon içine entegre olduğundan, herhangi bir gözle görülebilir değişiklik yaratmaz ve ekstra bir montaj gerektirmez.

Bu özel olarak geliştirilmiş LINAK teknolojisi, hareketli masa tablalarının önüne bir engel çıktığında masanın zarar görmesini önlemek için dünyanın dört bir yanındaki yükseklik ayarlı ofis masalarında kullanılmaktadır.

DL12XL modeli size bunları sunmaktadır:
  • Küçük ürün boyutu ve uzun strok
  • Standart olarak PIEZO
  • Zarif ve göze çarpmayan tasarım
Teknik özellikler:
  • Yük: 600 N/kolon
  • Strok uzunluğu: 999 mm
  • Kapalı montaj boyu: 700 mm
DL12XL: LINAK, ekran ve monitör stantları için geliştirdiği ekstra büyük kolonu tanıttı

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.