Haberler 2 Ocak 2017

Sağlık: hemşireler için de önemlidir

Sağlık çalışanları için iyi ergonominin önemi

Tüm dünyada ortalama nüfus yaşı giderek artıyor. 2050 yılına gelindiğinde tüm dünyada 60 yaşından büyük insan sayısı ikiye katlanarak yaklaşık 2 milyara ulaşacaktır. Aynı zamanda 2035 yılına gelindiğinde dünyada 12,9 milyon sağlık çalışanı eksikliği olacağı tahmin edilmektedir.

Gelecekte bakım çalışanı sayısının azalması ile hem hastalara hem de hasta bakıcılara özen gösterilmesi giderek daha önemli hale gelmektedir. İyi ergonomi ve çalışma koşullarına daha fazla odaklanmak zorunlu olacaktır.

Sağlık: hemşireler için de önemlidir

Uygulamanızı daha ergonomik hale getirin

LINAK Intelligent Care Solutions™ (Akıllı Bakım Çözümleri) en iyi hareket olanakları sunan aktüatörleri ve kumandaları sağlamakta ve hasta yataklarında basit bir yükseklik ayarlamasından entegre tartı gibi gelişmiş özelliklere ya da hemşirenin hastayı kolay ve güvenli biçimde kaldırması için yumuşak hareketli hasta lifti çözümlerine kadar çeşitli sağlık uygulamaları için birçok değer katan özellik sunmaktadır. Artık sağlık uygulamalarında daha iyi çalışma koşulları sağlamak, dolayısıyla hemşireler için ergonomiyi, verimi ve yaşam kalitesini artırmak çok daha kolay.

Sağlık: hemşireler için de önemlidir – uygulamalar

LINAK’ın Intelligent Care Solutions (Akıllı Bakım Çözümleri) ürünleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşın: linak.com/segments/medline-careline/

Intelligent Care SolutionsTM, LINAK “Care For Tomorrow Today™” (Yarını Bugünden Düşünün) yaklaşımının bir parçasıdır. Daha fazla bilgi için: www.carefortomorrow.today

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.