Lineer Aktüatörler

LA32

Birbirinden farklı çeşitli uygulama alanları için güçlü bir (maks. itme gücü: 6,000 N) lineer aktüatördür. Hastane yatakları için ideal özellikler: LINAK spline, safety nut ve boşaltma fonksiyonu. IPX6 koruma sınıfı:

LA32

LA32, daha yüksek performans sunabilmesi için bilyeli vidalı mil ile donatılmış olarak da temin edilebilen güçlü bir aktüatördür. Hastane yataklarının ayarlanması da dâhil olmak üzere, birbirinden farklı çeşitli uygulamalar için ideal bir tercihtir. LA32; safety nut, spline, boşaltma fonksiyonu (F) ve IPX6 koruma sınıfı gibi birçok tercihe bağlı özellik ile donatılabilir.

  • Maks. güç: 6.000 N
  • Maks. hız: 15 mm/sn

LA32 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.