Lineer Aktüatörler

LA27 HOMELINE Hall Sensörü

Kompakt ve sessiz tasarımlı bu aktüatör, genelde TWINDRIVE TD3 ve CBH kontrollü sistemler ile donatılmış dinlenme yataklarının baş ve ayak desteklerinde kullanılmaktadır.

LA27 HOMELINE Hall Sensörü

Hall sensörlü LA27 HOMELINE ® lineer aktüatör, özel konutlarda kullanılan dinlenme yataklarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Bu aktüatör, motorunun son derece kompakt ve sessiz olması sayesinde bu tip uygulamalar için mükemmel bir tercihtir.

Bu aktüatör, genelde CBH kontrol kutularına sahip sistemlerin baş ve ayak bölgelerinin ayarlanmasında veya TWINDRIVE TD3 sistemlerinde boyun desteği sağlama ve/veya dizleri bükme gibi özel fonksiyonlar için kullanılmaktadır.

  • Maks. güç: İtme hareketinde 6.000 N
  • Maks. hız: 11,5 mm/sn

LA27 HOMELINE Hall Sensor teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

CBH Advanced sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, CBH Advanced sisteminizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.