Lineer Aktüatörler

LA27 HOMELINE Analogue

LINAK’tan güçlü ve düşük gürültülü lineer aktüatör. Dinlenme yataklarına ve koltuklarına kusursuz hareket sağlayan zarif bir tasarıma sahiptir. Maks. güç: 11,5 mm/sn’de 6.000 N

LA27 HOMELINE Analogue

LA27 HOMELINE lineer aktüatör, özellikle dinlenme yatağı veya koltuğu gibi konfor mobilyaları için tasarlanmış güçlü bir üründür.

Bu aktüatör, genelde yaylı yatakların baş ve ayak bölgeleri gibi güçlü ama sessiz aktüatörler gerektiren uygulamalar için kullanılır.

Bu aktüatör, CBH Basic serisi HOMELINE kontrol kutuları ile uyumludur.

  • Maks. güç: İtme hareketinde 6.000 N
  • Maks. güç: Çekme hareketinde 4.000 N
  • Maks. hız: 11,5 mm/sn

LA27 HOMELINE Analogue teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

CBH Basic sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, CBH Basic sisteminizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.