Lineer Aktüatörler

DB6

Müşterinin tasarımlarına kolayca entegre edilebilen lineer aktüatör tasarımı. Tekli ve paralel uygulamalar için ideal, yükseklik ayarlı, üç parçalı teleskobik tasarım.

Ürün tanımı

DB6

DESKLIFT DB6, yüksekliği ayarlanabilen masalar için özel olarak geliştirilmiş, profilsiz bir aktüatördür.

DB6 (DESKLINE ® Built-in - Dâhilî), kullanıldığı yerde yer kaplamayacak ince bir motor gövdesi ile tasarlanmış, üç parçalı bir teleskobik aktüatördür.

Profilsiz aktüatör DB6, müşterinin ürünlerine kolayca hareket entegre edebilmesi için geliştirilmiş olup, masa uygulamalarının tasarımında optimum özgürlük sağlamaktadır.

LINAK, 600 mm ile 1200 mm arası yükseklik ayarı gerektiren uygulamalar için Avrupa’nın öngördüğü en katı standartları bile karşılamaktadır.

DB6 tek başına kullanılabileceği gibi 2, 3 veya 4’lü bir paralel sistemin parçası da olabilir. Masada düzensiz olarak dağılmış yükleri de dengeleyen paralel hareket, kontrol kutusunda bulunan özel yazılım ile sağlanmaktadır. Kontrol kutusu, nazik bir başlatma/durdurma fonksiyonu ile tasarlanmıştır.

  • Maks. Güç: 800 N
  • Maks. Hız: 38 mm/sn

Ürün teknik veri sayfası

DB6 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

DB5, DB6 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.