Lineer Aktüatörler

DB5

Müşterinin tasarımlarına kolayca entegre edilebilen özel lineer aktüatör çözümü. İnce tasarıma sahip motor gövdesi, aktüatörün çerçeveye kolayca monte edilebilmesini sağlamaktadır. Tekli ve paralel tasarımlar için idealdir.

Ürün tanımı

DB5

DB5, DESKLINE ürün ailesinde bulunan, profilsiz bir aktüatördür. DB5, müşterilerin tasarımlarına hareketin kolayca entegre edebilmesi için geliştirilmiş olup, masa uygulamalarının tasarımında optimum özgürlük sağlamaktadır. 

DB5 (DESKLINE® Built-in (profilsiz)), kullanılacağı çerçeveye fazla yer kaplamadan rahatça monte edilebilmesi için ince bir metal motor gövdesi ile tasarlanmıştır. 

DB5 tek başına kullanılabileceği gibi 2, 3 veya 4’lü bir paralel sistemin parçası da olabilmektedir. Masada düzensiz olarak dağılmış yükleri de dengeleyen paralel hareket, kontrol kutusunda bulunan özel yazılım ile sağlanmaktadır. Kontrol kutusu, nazik bir başlatma/durdurma fonksiyonu ile tasarlanmıştır.

  • Maks. Güç: 800 N
  • Maks. Hız: 38 mm/sn

Ürün teknik veri sayfası

DB5 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

DB5, DB6 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.