Lineer Aktüatörler

DB14

3 parçadan oluşan özelleştirilmiş kolonlu masalar için tasarlanmış düşük gürültülü aktüatör. Uzun stroklu, kompakt ebatlar ve ince tasarım ile gelmektedir.

Ürün tanımı

DB14

DB14 DESKLINE dahili aktüatör, profilsiz aktüatörlerde standardı belirlemektedir. Profilsiz aktüatör DB14 , özel tasarımlı 3 parçalı kolonlara entegre edebilmek üzere geliştirilmiş olup, çeşitli masa uygulamalarının tasarımında optimum özgürlük sağlamaktadır.

Kompakt tasarım, sektörde küçük ebatlı ama uzun stroklu çözümlere olan ihtiyacı karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.
Buna ek olarak, kompakt tasarım, ince ve zarif ürünlerin geliştirilebilmesine izin vermektedir.

DB14 sistemi, optimal paralel sürüşü sağlamak ve düşük ses seviyesine sahip olması için bir DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilmektedir. Tercih edilen kontrol kutusu hangisi olursa olsun, tüm modeller paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlamaktadır.

DB14, tek bir kolon olarak ya da 2, 3 veya 4’lü paralel sistemlerde kullanılabilmektedir. Kontrol kutusu üzerinden kontrol edilen paralel hareket, düzensiz olan yükleri dengeleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Kontrol kutusu, kusursuz hareket sağlayan nazik bir başlatma/durdurma fonksiyonu ile tasarlanmıştır.

  • Maks. Güç: 700 N
  • Maks. Hız: 38 mm/sn

Ürün teknik veri sayfası

DB14 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

DL12, DL14, DB14, DL17 (CBD6S’li) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL12, DL14, DB14, DL17 (CBD4, CBD5 veya CBD6’lı) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.