Contact us here
Kumandalar

HC10 Eco

PEFC sertifikalı ağaçları işleyen kereste fabrikalarının atıkları, HC10 Eco el kumandasında kullanılan gövde malzemesinin %50’sini oluşturmaktadır. Sürdürülebilirlik, görsel estetik ve elde tutulduğunda doğal bir ürün hissini veren bu özellik, çevre dostu yatak serileriyle mükemmel uyum sağlar. Kablosuz bağlantı özelliği ile donatılmış el kumandası, ayrıca sade bir tasarım ve kullanım kolaylığı sunar.

HC10 Eco

EC10 Eco el kumandası, %50 ahşap ve %50 polipropilenden oluşan kompozit bir malzemeden oluşan bir gövdeye sahiptir.

Bu kombinasyon, HC10 Eco’ya benzersiz doğal görünümünü ve hissi kazandırır. Kablosuz HC10 Eco, tüm bunlara ek olarak, kullanımı kolay büyük tuşları ve kablosuz tasarımı sayesinde ergonomiyi ve işlevselliği kullanıcı dostu bir el kumandasında buluşturmaktadır.

HC10 Eco, tıpkı diğer HC10 modelleri gibi, hareketli sırt ve bacak bölgeleri ve eş zamanlı hareket özelliği gibi standart sistemlerle donatılmış ayarlanabilir konfor yatakları için geliştirilmiştir.

HC10 Eco teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Sanal ürün galerimizi ziyaret edin

Aktüatör çözümlerinin konfor mobilyalarına, çeşitli ev uygulamalarına ve masalara nasıl hareket kazandırabileceğini mi merak ediyorsunuz?

Şimdi keşfedin

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.