Kumandalar

HB10

HB10, dinlenme yataklarında ve koltuklarında kullanılan LINAK lineer aktüatör sistemlerinin kontrolü için geliştirilmiş kompakt ve kablolu bir el kumandasıdır. Tercihe bağlı olarak, özelleştirilmiş bir ipek koruyucu ile birlikte gelir.

Ürün tanımı

HB10

HB10 el kumandası serisi, dinlenme yatakları ve koltukları gibi uygulamalarda HOMELINE® sistemleri ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

HB10 el kumandası, ergonomik bir tasarıma ve ebatlara sahip olup, kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla büyük tuşlar ile donatılmıştır.

Ürün teknik veri sayfası

HB10 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

TWINDRIVE TD1 280 Analogue kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK TWINDRIVE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

TWINDRIVE TD1 220/250 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK TWINDRIVE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Destek

Hareketli yatak için yeni LINAK el kumandası satın alınması

Hareketli yatağınız için yeni bir el kumandasına ihtiyacınız varsa, yatağı satın aldığınız tedarikçi ile görüşmeniz gerekmektedir. 
Bu durum hem el kumandanızı kaybettiğinizde, el kumandası bozulduğunda hem de kumandanın pili bittiğinde ve pil değiştirilemediğinde geçerlidir. Tedarikçi size yeni bir el kumandası sipariş etmenizde yardımcı olacaktır - LINAK, doğrudan yatağa sahip olan kişilere/ son kullanıcılara yedek parça satmamaktadır.

LINAK TD1 280 SMPS kablo koruyucu nasıl kullanılır?

Kablo koruyucunun kullanılması, fişte ve PCB’de arızalara ya da hasara neden olabilecek şekilde kablo fişinin TD1 280 SMPS’den çekilmesini engeller.

Kablo koruyucu nasıl kullanılır? – videoyu izleyin.

TD1 kablo koruyucu nasıl kullanılır?

Kablo koruyucunun kullanılması, fişte arızalara ya da hasara neden olabilecek şekilde kablo fişinin TD1’den çekilmesini engeller.

Kablo koruyucu nasıl kullanılır? – videoyu izleyin.

Yatak hiç çalışmıyor (TD1)

Olası sorun: TWINDRIVE TD1 elektriğe bağlı değildir
Deneyin/Çözüm: Elektrik olup olmadığını anlamak için prize bir lamba ya da benzeri bir cihaz takın.

Olası sorun: TWINDRIVE TD1’de fişler doğru takılmadı
Deneyin/Çözüm: Tüm bağlantıları kontrol edin.

Olası sorun: Kablolarda gözle görülür hasarlar var mı?
Deneyin/Çözüm: Hasarlı parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Size yatağı satan şirketle görüşün.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.