Kumandalar

Desk Control Basic Uygulaması

LINAK’ın akıllı telefonlar/tabletler için geliştirdiği Desk Control Basic uygulaması; ofis masanızı, mutfak masanızı veya TV/monitör standınızı Bluetooth ile bağladığınız mobil cihazınız üzerinden ayarlayabilmenizi sağlar. Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilmiştir.

Desk Control Basic Uygulaması

Desk Control Basic, LINAK aktüatör kullanan masaların, mutfakların ve monitör stantlarının ayarlanmasında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir uygulamadır.

Uygulama, normal bir masa kumandasında bulunan fonksiyonların aynılarını sunar ve masanızı tabletiniz veya akıllı telefonunuz üzerinden ayarlayabilmenizi sağlar.

Desk Control Basic uygulamasını indirdiğiniz takdirde, birçok sistemin yüksekliğini tek bir uygulama üzerinden ayarlayabilirsiniz.

iOS için Desk Control Basic uygulamasını indirin
Apple Mağazası

Android için Desk Control Basic uygulamasını indirin
Google Play

Desk Control Basic Uygulaması teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Desk Control Basic uygulaması kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

Hareketlilik broşürü

Yüksekliği ayarlanabilir masaların neden ve nasıl kullanılması gerektiğini açıklayan bir kitapçık.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.