Bed Control uygulaması: Konfor yataklarının aktüatörlerini akıllı telefon üzerinden kontrol edin
Kumandalar

Bed Control Uygulamaları

LINAK’ın akıllı telefonlar/tabletler için geliştirdiği Bed Control uygulaması, dinlenme yatağınızdaki TWINDRIVE aktüatörü Bluetooth ile bağladığınız mobil cihazınız üzerinden ayarlayabilmenizi sağlar. Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilmiştir.

Ürün tanımı

Bed Control Uygulamaları

Bed Control, LINAK motorları ve LINAK Bluetooth® Adapter veya TWINDRIVE TD4 sistemi ile donatılmış dinlenme yatakları için geliştirilmiş bir uygulamadır. 

Uygulama, LINAK el kumandalarında bulunan fonksiyonların aynılarını sunar ve yatağınızı tabletiniz veya akıllı telefonunuz üzerinden ayarlayabilmenizi sağlar. Uygulamanın ilk kurulum rehberi, kullanıcının uygulamayı tanıyıp, gerekli ayarları birkaç basit adımda yapabilmesini sağlar. 

Uygulama, bağlı olduğu ürüne görsel olarak uyarlanır (örn. TD4 Advanced aktüatöre bağlı olduğunda, ekranda 4 bellek konumu görüntülenir).

Markanızı öne çıkarmak için Bed Control uygulamasını özelleştirin.


iOS için Bed Control Uygulamasını indirin.
Apple Mağazası

Android için Bed Control Uygulamasını indirin.

Google Play

Ürün teknik veri sayfası

Bed Control Uygulamaları teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Bed Control uygulaması kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, Bed Control uygulamanızın kurulumu ve kullanımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Bed Control uygulaması – kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

Yenilikçi ve alternatif bir kablosuz el kumandası olan Bed Control uygulamasından faydalanın. Uygulamada kendi markanızı kullanın, müşterinize sağladığınız konforun ardında kimin olduğunu net bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Uygulamayı kendi markanızla nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için broşürümüzü inceleyin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.