Kumandalar

Bed Control Uygulamaları

LINAK’ın akıllı telefonlar için geliştirdiği Bed Control uygulaması, konfor yatağınızdaki TWINDRIVE aktüatörü Bluetooth ile bağladığınız mobil cihazınız üzerinden ayarlayabilmenizi sağlar. Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilmiştir.

Bed Control Uygulamaları

Bed Control™ uygulaması, LINAK® motorları ve LINAK Bluetooth® Adapter  veya TWINDRIVE® TD4/TD5  sistemi ile donatılmış dinlenme yatakları için geliştirilmiştir.

Uygulama, LINAK el kumandalarında bulunan fonksiyonların aynılarını sunar ve yatağın tablet veya akıllı telefon üzerinden ayarlanabilmesini sağlar. Uygulamanın ilk kurulum rehberi, kullanıcının uygulamayı tanıyıp, gerekli ayarları birkaç basit adımda yapabilmesini sağlar.

Uygulama, bağlı olduğu ürüne görsel olarak uyarlanır (örn. TD4/TD5 Advanced aktüatöre bağlı olduğunda, ekranda dört bellek konumu görüntülenir). Bed Control uygulamasını, markanızı öne çıkaracak şekilde özelleştirmek de mümkündür.

Bed Control iOS uygulamasını indirin.
Apple Store

Bed Control Android uygulamasını indirin.

Google Play

Bed Control Uygulamaları teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Bed Control uygulaması kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, Bed Control uygulamanızın kurulumu ve kullanımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Bed Control uygulaması – kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

Yenilikçi ve alternatif bir kablosuz el kumandası olan Bed Control uygulamasından faydalanın. Uygulamada kendi markanızı kullanın, müşterinize sağladığınız konforun ardında kimin olduğunu net bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Uygulamayı kendi markanızla nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için broşürümüzü inceleyin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.

LINAK haber bültenine abone olun

Aktüatör teknolojisinin günümüzün megatendlerini nasıl izlediği ve yarının global ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağı hakkında bilgi sahibi olun.