Kumandalar

ACT

Hastalar ve bakım personeli gibi farklı kullanıcılar için birden fazla çalışma arayüzüne sahip, dokunmatik ekranlı zarif kontrol ünitesi. Aktüatör kontrollerine ve çeşitli yatak sensörlerine erişim sağlar.

Videolar

LINAK® Attendant Control Touch (ACT) – hastane yataklarında kolay ayarlama olanağı play-icon

LINAK® Attendant Control Touch (ACT) – hastane yataklarında kolay ayarlama olanağı

ACT

Hastane ve bakım sektörlerine yönelik Attendant Control Touch (ACT), anlaşılır, grafiksel üç seviyeli kullanıcı arayüzüne sahip bir kontrol panelidir. 

  1. Hemşireler ve hastanın yakınları için bakım modu (yatak kontrolü) 
  2. Hemşireler için gelişmiş bakım modu (gelişmiş yatak kontrolü, özellikler, ayarlar) 
  3. Teknisyenler için servis modu (gelişmiş ayarlar)

ACT, birçok kontrolü ve işlevi tek ünitede bir araya getirerek, yatakta çok sayıda el kumandasının kullanılması gereksinimini ortadan kaldırır. Ayrıca ACT’nin geniş ekranı, kullanıcının tüm işlevleri daha iyi görebilmesine olanak tanır. Yazılım, grafikler ve ön kapaklar, müşterinin gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. 

ACT, yüksek düzeyde özelleştirme olanağı sağlayan LINAK OpenBus™ sistemini destekler.

ACT teknik veri sayfası

Teknik veri sayfasını çevrimiçi bir dergi olarak görüntüleyin veya PDF'i indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.