Kumandalar

ACP

Attendant Control Panel (ACP), sağlık sektöründe kullanılan ayarlanabilir yataklar için tasarlanmış bir kontrol panelidir. Genelde hastanın erişemeyeceği bir yere monte edilir ve hemşirenin hastanın güvenli ve doğru pozisyonu korumasını sağlar.

ACP

ACP (Attendant Control Panel), sağlık personelinin yatağın konumunu titizlikle ayarlayabilmesini gerektiren hastane ve bakımevi tipi hasta tedavi yataklarında kullanılmaktadır. 

ACP, hasta bakım personelinin yataktaki kritik konumları ayarlayabilmesini sağlar ve hastaya yalnızca sınırlı oranda ayar yapabilme imkânı tanır. Hasta bakım personeline sağlanan yüksek kontrol seviyesi, hastanın sırtının dikkatlice konumlandırılmasını gerektiren omurga yaralanmaları veya benzer durumlarda kritik önem taşımaktadır. ACP, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve en gelişmiş ekipmanlara bile kolayca monte edilebilir. 

ACP, hastanın erişemeyeceği bir yere (örneğin yatağın ayak ucuna) monte edilir ve hasta için uygunsuz ve hatta tehlikeli olabilecek fonksiyonların el kumandası üzerinden uygulanmasını engeller.

ACP teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.