Kumandalar

ACM

Attendant Control Mini (ACM), el kumandasındaki belli kanalların kontrol kutusuna olan bağlantısını keser. Genelde yatak uygulamalarında kullanılır.

ACM

ACM (Attendant Control Mini), tıbbi personelin yatağın konumunu titizlikle ayarlayabilmesini gerektiren hastane yataklarına ve bakımevi tipi hasta tedavi yataklarına monte edilmektedir. 

ACM, bir diğer model olan ACP’nin (Attendant Control Panel) düşük maliyetli bir alternatifidir ve el kumandası ile kontrol kutusu arasındaki bağlantıyı kesmektedir. 

Kompakt bir tasarım ve kullanım kolaylığı sunan ACM, hasta bakım personelinin yataktaki kritik konumları ayarlayabilmesini sağlar ve hastaya yalnızca sınırlı oranda ayar yapabilme imkânı tanır.

ACM teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Zemin yatağı çözümleri

Yataklar, neredeyse zemin seviyesine kadar alçaltılabilecek şekilde üretilebilir. Yatağın alçaltılabilmesi, hastanede yatan hastaların veya yaşlı insanların kazara düşmelerinin önlenebilmesi anlamına gelir.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.