Kontrol Kutuları

CBJ1/CBJ2

LINAK JUMBO sistemleri için tasarlanmış, güvenilir lineer aktüatör kontrol kutusu. Hasta taşıma liftleri için idealdir. Hastanın güvenli ve konforlu biçimde kaldırılabilmesini sağlar ve kusursuz başlatma/durdurma hareketi ve acil indirme fonksiyonu gibi özelliklere sahiptir.

CBJ1/CBJ2

CBJ1 ve CBJ2, bataryalı JUMBO ürün ailesinin birer üyesidir. JUMBO; bir aktüatör, bir kontrol kutusu (CBJ1/CBJ2), bir batarya (BAJ) ve bir şarj cihazından (CHJ2) oluşan modüler ve esnek bir sistem olup, hasta taşıma liftleri için özel olarak geliştirilmiştir.

Tıbbi standartlara uygunluğu onaylanmış olan komple sistem, hastanın güvenli ve konforlu biçimde kaldırılabilmesini sağlayan bir dizi özelliğe sahiptir. Örneğin, CBJ1 ve CBJ2 modelleri yumuşak başlatma/durdurma hareketi veya acil indirme fonksiyonu gibi çeşitli özellikler ile donatılmıştır.

  • Voltaj: 230/120/100 V AC
  • Görev döngüsü: %10

CBJ1 ve CBJ2’nin, kapalı ve açık havuz ortamları gibi zorlu çalışma koşullarında kullanılabilen özel bir versiyonu da mevcuttur.

CBJ teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta taşıma uygulamaları için aktüatör sistemleri

Güvenli hasta taşıma ve doğru ergonomi. Hasta kaldırma sistemleri üretim, kullanım ve servis sırasında bir adım önde olmanızı sağlayacak. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.