Kontrol Kutuları

CBH Basic

Çeşitli konfor yataklarında kullanılan elektrikli aktüatör çözümleri için temel özelliklere sahip kontrol kutusu. İnce bir tasarıma ve düşük enerji tüketimine (bekleme modunda <0,1 W) sahiptir.

Videolar

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri play-icon

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri

CBH Basic

HOMELINE® kontrol kutusu ailesi CBH, lineer aktüatör kullanan çeşitli yatak uygulamaları için optimum bir tercihtir.

Bu kontrol kutusu ailesinde iki farklı model bulunmaktadır: Ekonomik yataklarda kullanılan 2 kanallı çözümler için Basic kontrol kutusu ve daha fazla özellik ile donatılmış yataklar için tasarlanmış olan, lineer aktüatörler için 3 kanal ve masaj motorları için 2 kanal sunan Advanced kontrol kutusu.

CBH’nin hem Basic hem de Advanced modelleri aynı ebatlarda olup, her iki model düşük enerji tüketimine sahiptir. CBH, haricî bir güç kaynağı ile bağlanmalıdır.

CBH, bekleme modunda aşırı düşük enerji tüketimi (yalnızca 0,1 W) sayesinde, çevreye duyarlılık açısından iyi bir tercihtir.

CBH Basic, LA27 lineer aktüatör ve HB10 kablosuz el kumandası serisi ile uyumludur. Haricî güç kaynağı olarak SMPS001 (230 V) veya SMPS002 (120 V) kullanılabilir.

CBH Basic teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

CBH Basic sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, CBH Basic sisteminizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.