Kontrol Kutuları

CBH Advanced

Advanced kontrol kutusu, aktüatörler için 2 kanal ve masaj motorları, Yatak Altı Aydınlatması ve diğer özellikler için 2 kanal olmak üzere, toplamda dört kanala sahiptir. Düşük enerji tüketimi (bekleme modunda <0,1 W) ile çevre dostudur.

Videolar

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri play-icon

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri

CBH Advanced

HOMELINE® kontrol kutusu ailesi, lineer aktüatör kullanan çeşitli yatak uygulamaları için optimum bir tercihtir. Bu kontrol kutusu ailesinde iki farklı model bulunmaktadır: Ekonomik yataklarda kullanılan 2 kanallı çözümler için Basic kontrol kutusu ve daha fazla özellik ile donatılmış yataklar için tasarlanmış olan, lineer aktüatörler için 3 kanala kadar ve masaj motorları için 2 kanala kadar sunabilen Advanced kontrol kutusu. 

CBH’nin hem Basic hem de Advanced modelleri aynı ebatlarda olup, her iki model düşük enerji tüketimine sahiptir. CBH, haricî bir güç kaynağı ile bağlanmalıdır. CBH, bekleme modunda aşırı düşük enerji tüketimi (yalnızca 0,1 W) sayesinde, çevreye duyarlılık açısından iyi bir tercihtir.

CBH Advanced; LA27, LA31 ve LA40, MD1 masaj motorları ve kablosuz el kumandaları ile uyumludur. Haricî güç kaynağı olarak SMPS001 (AB), SMPS002 (ABD) veya üniversal SMPS006 kullanılabilir. CBH Advanced modeli, Yatak Altı Aydınlatması gibi ekstra aksesuarlar sunmaktadır ve istenildiğinde paralel sistemlerde kullanılabilir. CBH Advanced, BLE2LIN Bluetooth adaptörüyle de uyumlu olduğundan dolayı, uygulamanız Bed Control uygulaması üzerinden kablosuz olarak kontrol edilebilmektedir. 

CBH Advanced teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

CBH Advanced sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, CBH Advanced sisteminizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.