CB9H: Konfor mobilyalarında kullanılan elektrikli aktüatör sistemleri için kontrol kutusu
Kontrol Kutuları

CB9H

Lineer aktüatör sistemleri için kompakt tasarımlı kontrol kutusu. Yerin kısıtlı olduğu konfor mobilyaları için idealdir. Gelişmiş televizyon koltuklarında paralel veya ardışık hareket sağlamak amacıyla mikroişlemci tabanlı model olarak temin edilebilmektedir.

Ürün tanımı

CB9H

HOMELINE CB9 kontrol kutusu, bir veya daha fazla motor ile çalışan çeşitli televizyon koltuğu uygulamaları için mükemmel bir kontrol kutusudur. CB31, tıpkı LA31 gibi dar yerlere bile sığar ve kontrol kutusunun üzerine monte edilebildiği için  yalnızca çok az yer kaplar.

CB9’un analog veya mikroişlemci tabanlı modeli temin edilebilmektedir. CB9’un mikroişlemci ile donatılmış olan modeli, birden çok motor ile çalışan gelişmiş televizyon koltuklarında sıkça ihtiyaç duyulan hafıza fonksiyonunu sağlar ve koltuğa ister paralel ister “ardışık” hareket kabiliyeti kazandırır.

  • Voltaj: 230 V AC
  • Görev döngüsü: %10

Ürün teknik veri sayfası

CB9H teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

2D / 3D

2D Çizimler

3D Modeller

Uygun 3D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.