Kontrol Kutuları

CB9C

Hastaneye ve hasta bakım yatakları gibi uygulamalarda kullanılan lineer aktüatörler için 4 kanallı, dayanıklı kontrol kutusu. Elektronik Aşırı Yük Koruması ile donatılmıştır ve IPX4 ya da IPX6 onaylıdır.

CB9C

CB9 CARELINE® kontrol kutusu, hasta bakımı ve rehabilitasyon sektöründe LA31/LA31R ve LA34/LA34R* ile birlikte kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

CB9 ve LA31 montaj ve kablolamada kolaylık sağlamak amacıyla tümüyle entegre edilebilir veya ayrı olarak monte edilebilir.

CB9, sahip olduğu değiştirilebilir şebeke kabloları, Elektronik Aşırı Yük Koruması (EOP), EAS, toprak bağlantısı (Class 1) ve değiştirilebilir şebeke sigortası sayesinde basit hastane ve hasta bakım yatakları için iyi bir tercihtir.

* LA34R/CB9“PX” kombinasyonu sadece özel bir paket ürün olarak temin edilebilmektedir.

  • Voltaj: 230/120/100 V AC
  • Görev döngüsü: %10

CB9 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Görüntüle

Zemin yatağı çözümleri

Yataklar, neredeyse zemin seviyesine kadar alçaltılabilecek şekilde üretilebilir. Yatağın alçaltılabilmesi, hastanede yatan hastaların veya yaşlı insanların kazara düşmelerinin önlenebilmesi anlamına gelir.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.