Kontrol Kutuları

CB6S OpenBus

Hareketli medikal uygulamalarda kullanılan LINAK lineer aktüatör sistemleri için tasarlanmış kontrol kutusu. Farklı fonksiyonları destekleyebilmesi için çeşitli yazılım çözümleri ile birlikte gelmektedir.

Ürün tanımı

CB6S OpenBus

CB6S, tercih edilen aktüatör konseptlerine daha esnek çözümler sunan LINAK OpenBus™ ürün ailesinin bir üyesidir.

Mini-fit soketli ve standart EOS (end of stroke) switchli/sinyal switchli LA23, LA27C, LA31, LA34, LA40, LA43, LA44, BL1 modellerinin tümü uyumludur. EOS (end of stroke)çalışma prensipleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen LINAK A/S ile iletişime geçin.

Ürün teknik veri sayfası

CB6S OpenBus teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.