Kaldırma Kolonları

LC2

Belli ölçüde bükülmenin ve burulmanın meydana geldiği uygulamalarda güvenilir dikey kaldırma hareketi (5.000 N itme gücü) sağlamak üzere tasarlanmış, son derece stabil elektrikli kaldırma kolonu.

LC2

LC2 Kolon, LP2 kolonun geliştirilmiş bir versiyonudur. Geliştirilmiş “twisting” stabilitesine ve standart olarak EOS (end of strok) switchlerine sahiptir.

Kolon, dikey konumda ve sadece kaldırma amacıyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kolonun “çekme” hareketini gerektiren uygulamalarda kullanılması mümkün değildir.

LC2, uygulamaya bağlı olarak tek bir kolon olarak kullanılabileceği gibi, mikro işlemcili bir kontrol kutusu ile paralel sistemli birden çok kolon olarak da kullanılabilmektedir.

Aynı anda bükülme ve burulma momentlerinin meydana geldiği dikey kaldırma hareketlerini (yalnızca itiş) stabil biçimde gerçekleştirebilmek üzere tasarlanmıştır.

  • Maks. güç: 5,000 N
  • Maks. hız: 18 mm/s

LC2 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Denizcilik çözümleri

LINAK’ın sunduğu aktüatörler, kolonlar ve kontrolörler, teknenizin türü ne olursa olsun, ihtiyacını duyduğunuz her türlü hareketliliği sağlayabilir.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.