Kaldırma Kolonları

DL7 ve DL7R

Baştan aşağı kompakt tasarıma sahip olan, çapraz destek çubuğu gerektirmeyen 2 parçalı kaldırma kolonu Ofis ve ev masaları için yuvarlak veya dikdörtgen versiyonları mevcuttur. Montajı çok kolaydır.

DL7 ve DL7R

DL7, genelde ofislerde ve evlerde kullanılan basit masalar için geliştirilmiş, giriş seviyesinde bir DESKLINE® kolonudur. DL7, kanıtlanmış teknolojiyi ve temel özellikleri, fiyat/performans oranı optimize edilmiş 2 parçalı düşük maliyetli bir kolonda buluşturdu. DL7’nin dikdörtgen ve yuvarlak versiyonları temin edilebilmektedir. Bu kolon, elektrikli yükseklik ayarlı masaların temel özelliklerini gerektiren, 2’li paralel sisteme sahip masalar için geliştirilmiştir

Baştan aşağı tasarım son derece kompakt ve sadedir. Masanın çapraz destek çubuğu gerektirmemesi ise, kullanıcıya yüksek seviyede güvenlik ve masa altında bacaklara hareket alanı sağlamaktadır. DL7’nin montajı da son derece kolaydır. DL7’nin DESKLINE kontrol kutuları ve tüm standart kumandalar ile uyumlu olması, masa tasarımında esneklik ve çok seçenek sağlamaktadır.

  • Maks. güç: 800 N
  • Maks. hız: 34 mm/s

DL7 ve DL7R teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL7 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle