Aksesuarlar

WET (ISLAKLIK) Çarşafı

Bu LINAK® OpenBus™ ürünü, ISLAKLIK (WET) algılama çözümünün ana parçasıdır. Hastanın altındaki nem seviyesinin (ör. ter ya da idrar) algılanmasını sağlar.

Ürün tanımı

WET (ISLAKLIK) Çarşafı

WET (ISLAKLIK) Çarşafı bir OpenBus™ ürünüdür ve ISLAKLIK (WET) sensörü çözümünün bir parçasıdır. 

WET (ISLAKLIK) sensörü çözümü, WET (ISLAKLIK) Çarşafı, MJB8 ve WET Sheet (Islaklık Çarşafı)  kablosundan oluşmaktadır.

WET (ISLAKLIK) sensörü çözümü, WET Sheet’deki (Islaklık çarşafı) nem (ör. ter ya da idrar) seviyesini algılar ve eğer belirlenmiş seviyeye ulaşılırsa, el kumandası veya ağ geçidiyle bakıcıya bildirim gönderir.

Ürün teknik veri sayfası

Wet Sheet teknik veri sayfası

Teknik veri sayfasını çevrimiçi bir dergi olarak görüntüleyin veya PDF'i indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.