Aksesuarlar

SMPS-T160

TECHLINE uygulamaları için SMPS-T160 Anahtarlamalı Güç Kaynağı, üniversal giriş gerilimi ve düşük enerji tüketimi ile yüksek seviyede esneklik sağlar.

SMPS-T160

SMPS-T160, genelde TECHLINE® segmentinin açık alanlardaki uygulamalarında kullanılan güçlü bir Anahtarlamalı Güç Kaynağıdır.

SMPS-T160, geleneksel transformatör çözümlerine kıyasla bekleme modundaki düşük enerji tüketimi sayesinde çevreye duyarlı bir çözümdür. Üniversal giriş gerilimi sayesinde SMPS, giriş gerilimi fark etmeksizin dünyadaki tüm pazarlarda kullanılabilmektedir.

SMPS-T160 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

SMPS-T160 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK TECHLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

Panjur çözümleri

Binalara panjur sistemleri entegre edildiği takdirde, kapalı alanlarda daha iyi bir iklim sağlamak ve enerji tüketimini düşürmek amacıyla ışık ve sıcaklık girişi kolayca kontrol edilebilir.

Pergola çözümleri

Pergolalar, güneşli günlerde gölge sağlar. LINAK’ın sunduğu çözümler ile pergolalı gölgelendirme sistemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde nasıl kontrol edilebileceğini keşfedin.

Havalandırma ve tarım çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatör çözümleri, devamlı rutubet, toz ve sıcaklık değişimlerine maruz kalan zorlu koşullar için tartışmasız bir seçimdir. Biz, sağlıklı işleyen havalandırma sistemlerinin çiftçi açısından öneminin bilincindeyiz.

Endüstriyel otomasyon çözümleri

Sunduğumuz bu broşürde, endüstriyel otomasyonda verimliliği artırabilecek aktüatör sistemlerinin nasıl yerleştirilebileceğine dair çeşitli seçenekler bulabilirsiniz.

Atık su arıtma çözümleri

Atık su sektöründe kullanımı kolay kontrol ve izleme sistemleri, arıtma tesislerinin her gün optimum şekilde çalışması açısından vazgeçilmezdir. LINAK’ın atık su arıtma tesisleri için sunduğu aktüatör çözümlerini bu broşürümüzde keşfedin.

Gelecek için hareket

IC aktüatörlerinin geleceğin dünyasına nasıl hareketlilik kazandırdığı konusunda daha fazla bilgi edinin.

Hareketliliğinize elektrik katın!

Aktüatör çözümlerinin hidrolik sistemlere kıyasla sağladığı avantajları öğrenin.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.