Aksesuarlar

MJB8

Bu OpenBus™ modüler bağlantı kutusu, Akıllı Bakım Çözümleri’nde kullanıma yöneliktir. Modern hasta yataklarında, birçok aksesuarın kontrol edilmesini sağlayan ana ünitedir.

MJB8

MJB8 modüler bağlantı kutusu, “Akıllı Bakım Yatakları”nda merkezi ünitedir. Yataktan Kalktı (Out Of Bed) ve ISLAKLIK (WET) sensörleri gibi çeşitli akıllı aksesuarların kontrol edilmesini sağlar ve isteğe bağlı ağ geçidi üzerinden kullanıcıya (yani hemşirelere) bildirimler gönderir. 

Aksesuarların ayarlanması için MJB8 ile birlikte harici bir kullanıcı arayüzü kullanılmalıdır. 

MJB8, ev tipi hasta bakım yatakları, bakımevi tipi hasta tedavi yatakları ve hastane yataklarında kullanılan Akıllı Bakım Çözümü sistemlerine yönelik bir OpenBus™ ürünüdür. 

MJB8 teknik veri sayfası

Teknik veri sayfasını çevrimiçi bir dergi olarak görüntüleyin veya PDF'i indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.